Якщо дитину в школі ображає вчитель

Adoption
Date
  • 196 Переглядів
Після вступу до школи у дитини в житті з'являється ще одна важлива авторитетна постать – класний керівник (перший вчитель). Дитина адаптується до нового середовища, а вчитель йому в цьому допомагає. Від особистості вчителя залежить і мотивація дитини до навчання, і загалом її успішність. На жаль, трапляються випадки, коли педагоги упереджено ставляться до учня, прилюдно висміюють його відповіді, здібності і навіть зовнішній вигляд, використовуючи грубий, принижуючий осуд. Але це звичайні конфлікти, які швидко виникають і швидко проходять. У разі булінгу конфлікт найчастіше має особистісне підґрунтя і носить затяжний характер. Як визначити, що ваша дитина стала жертвою учительського булінгу?

9687_5.jpg (34.33 Kb)Що робити батькам у випадку булінгу від вчителя
Чи мають право діти фіксувати викладача на аудіо чи відео? Адвокат Роман Бондаренко запевняє, що якщо порушують права людини, то ці порушення можна фіксувати, аби надалі використовувати як захист у суді.

"Коли вчитель кричить на дітей, обзиває їх, то це в першу чергу порушення гідності дитини. Це право, яке має кожна людина, зокрема і дитина. Коли вчитель кричить ображає, він порушує права учня", – каже він.

За його словами, якщо ж провину вчителя доведуть, то йому загрожує дисциплінарне покарання – це догана або навіть звільнення. Крім цього може бути вчитель такий притягнутий до адміністративного покарання за булінг.

Аби довести автентичність і відповідність аудіо- чи відеозапису, мають провести експертизу, і цим займається суд. Крім записів доказами можуть бути також покази свідків: дітей або батьків, які були присутні.

"Якщо немає зустрічного руху зі сторони директора чи школи, то треба звертатися до журналістів і робити такі випадки публічними. Коли запис, чи аудіо-відео з'являється в соцмережах, на телебачені – директор школи повинен реагувати", – пояснив юрист.

Якщо ж адміністрація школи та управління освіти не реагує, то експерт радить звертатися до Міністерства освіти та писати листи до освітнього омбудсмена.

Якщо ж адміністрація школи та управління освіти не реагує, то експерт радить звертатися до Міністерства освіти та писати листи до освітнього омбудсмена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитину в школі ображає вчитель, дитину ображає вчитель


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Чому у дітей одних батьків може бути різний характер?

Дитина | 00:30, 20.07.2024

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти

Чому важливо давати дитині право на власну думку?

Розвиток дитини | 11:20, 19.07.2024

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти спати з собою улюблену машинку...

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня

Як легко розбудити дитину вранці?

Дитина | 09:30, 19.07.2024

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня на заряд позитивних емоцій.

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: