Чому чоловік відмовляється від інтимних стосунків?

Adoption
Date
  • 103 Переглядів
Якщо ви вже давно разом і раніше з сексом не було причин, а тепер все частіше коханий відмовляється від інтиму, наводячи різні причини, варто задуматись, у чому справа. Іноді у всіх буває: втома, нема настрою, проблеми зі здоров'ям і таке інше. Ми усі люди, тож це варто розуміти і не ображатися. Проте, якщо ситуація триває кілька тижнів, варто поговорити з коханим.

3375_6.jpg (36.33 Kb)

Лібідо
Нормально, коли пара займається сексом стільки, скільки того бажає. А ось частота виникнення цього бажання у різних пар може бути різною. Показником людського організму, який визначає сексуальний потяг, пристрасть і бажання є лібідо. На цей показник в першу чергу впливають генетичні фактори. Ізраїльські вчені провели дослідження, в ході якого встановили, що лише 30% людей мають ген високої сексуальності, а сексуальність інших досить низька. Крім спадковості, сильний вплив на статеву активність людини роблять зовнішні фактори. В результаті різних досліджень було встановлено, що пік статевої активності припадає на період з липня по серпень, а взимку, з січня по лютий, спостерігається максимальний спад. Зі змінами статевого потягу під впливом різних факторів людина стикається протягом усього життя.

Ліки
Нерідко для лікування захворювань внутрішніх органів застосовуються препарати, серед побічних ефектів яких спостерігається зниження лібідо. Для того щоб відновити рівновагу, необхідно звернутися до лікаря після закінчення лікування основного захворювання або після досягнення ремісії. Фахівець допоможе відкоригувати наслідки побічної дії медикаментів.

Настрій
Будь-які події, що відбуваються з нами щодня, залишають слід на нашому психічному стані. Багато аспектів як чоловічого, так і жіночого лібідо безпосередньо пов'язані зі стосунками між партнерами, з розумінням і душевним комфортом, проявами любові і взаємної поваги. Безсумнівно, бажання статевої близькості знижується в умовах хронічного стресу, фізичних і психоемоційних перевантажень. Втомлена і виснажена людина не може думати про секс, вона бажає, щоб всі залишили її в спокої. У цьому випадку партнерам важливо бути ніжними і лагідними один з одним. Тоді їм вдасться зберегти взаємний статевий потяг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, не хоче сексу


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Віруючі люди отримують більше задоволення від сексу - дослідження

Секс | 01:20, 25.04.2024

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою полов

Вчені: Людям цікавіше дивитися телевізор, ніж займатися сексом

Секс | 00:30, 24.04.2024

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою половинкою.

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявил

У якому віці сексуальний потяг найсильніший?

Секс | 07:40, 22.04.2024

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявилося, що це не так.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: