Чи існує "Віагра" для жінок: вчені дали відповідь

Adoption
Date
  • 4329 Переглядів
Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.

Віагра навіть була випробувана як засіб для лікування сексуальної дисфункції у жінок. Однак Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) не схвалило таке використання Віагри.

3142_viagra.jpg (23.37 Kb)

Справді, протягом багатьох років не було схвалених FDA препаратів для лікування проблем із сексуальним збудженням або сексуальним бажанням у жінок. Проте 4 з 10 жінок повідомляють, що мають сексуальні проблеми. Наразі FDA схвалило два типи ліків.

FDA схвалило щоденну таблетку під назвою флібансерин (Addyi) — спочатку розроблену як антидепресант — як лікування низького сексуального потягу у жінок у пременопаузі.

Addyi може посилити статевий потяг у жінок з низьким сексуальним бажанням, які вважають цей досвід неприємним. Потенційно серйозні побічні ефекти включають низький кров'яний тиск, запаморочення та непритомність. Ці побічні ефекти можуть виникати, особливо якщо ліки змішувати з алкоголем. FDA рекомендує уникати вживання алкоголю, якщо ви приймаєте цей препарат. Фахівці рекомендують припинити прийом препарату, якщо ви не помітите покращення статевого потягу через вісім тижнів.

FDA також схвалило ін’єкційний препарат бремеланотид (Vyleesi) для лікування низького сексуального потягу у жінок при пременопаузі. Ліки слід вводити в живіт або стегно принаймні за 45 хвилин до передбачуваної статевої активності. Його не слід використовувати частіше ніж один раз на день або більше восьми разів на місяць. Потенційні побічні ефекти можуть включати нудоту, головний біль, блювоту та реакції у місці ін’єкції.

Жіноча сексуальна реакція є складною. Сексуальні проблеми можуть бути викликані труднощами зі збудженням, відсутністю бажання або тим і іншим. Багато факторів можуть впливати на сексуальний потяг у жінок. Наприклад:

Багато жінок вважають, що стреси повсякденного життя зменшують їх бажання до сексу.
Підйоми і падіння сексуального бажання можуть збігатися з початком або кінцем стосунків або серйозними змінами в житті, такими як вагітність або менопауза.
Для деяких жінок оргазм може бути важко досягнутим, що викликає занепокоєння, що призводить до втрати інтересу до сексу.
Бажання часто пов’язане з почуттям близькості між партнерами, а також з минулим досвідом. З часом проблеми з психічним здоров’ям можуть вплинути на біологічні проблеми і навпаки.
Деякі хронічні захворювання, такі як цукровий діабет або розсіяний склероз, можуть змінити цикл сексуальної реакції, викликаючи зміни збудження або оргазмічної реакції.

Якщо ви відчуваєте зміни або проблеми зі статевою функцією, зверніться до свого лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, лікування, проблеми, схвалило, сексуальним, потяг, сексуального, ефекти, препарат, віагра, стимул, дисфункція, сексуальне життя, секс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в том

Секс після пологів: Як отримувати задоволення?

Післяпологовий період | 10:00, 05.03.2023

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в тому, що секс пройде гладко у всіх сенсах. Якщо ви поки не відчуваєте бажання, не варто квапити події.

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеко

Сучасні методи контрацепції: про що не можна забувати?

Секс | 10:00, 20.01.2023

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеколог Інна Ейсмонт.

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Чи нормально це - еротичні фантазії: Вони корисні чи шкідливі?

Секс | 07:00, 18.01.2023

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Здоров'я | 05:00, 18.01.2023

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лі

Вітаміни для підвищення жіночого лібідо

Мама | 10:00, 17.01.2023

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лібідо турбує саме вас або сильно відрізняється від рівня вашого партнера і це викликає у вас страждан

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг

Як лібідо впливає на жіноче життя і чому воно зникає?

Здоров'я | 10:00, 16.01.2023

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг». Про те, що має знати про нього кожна дівчина, розповідає лікар-гінеколог Юлія Мудра.

Факти кажуть, що кохатися потрібно не лише для задоволення, а й для зміцнення здоров’я.

10 причин займатися сексом частіше

Секс | 08:00, 14.01.2023

Факти кажуть, що кохатися потрібно не лише для задоволення, а й для зміцнення здоров’я.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: