Мазох та компанія: топ-7 еротичних фантазій чоловіків та жінок

Adoption
Date
  • 474 Переглядів
Найерогенніша зона в організмі людини – це мозок. Саме він генерує образи і відправляє збуджуючі імпульси до статевих органів. Завдяки його роботі шановна мати сімейства потай мріє про «фестиваль» за участю трьох незнайомців та сусіда по сходовій клітці; менеджер Станіслав у ліжку з дружиною представляє прибиральницю тітку Глашу, а солідний бізнесмен жадає болю та принижень. Чому так?

7988_mazoh.jpg (31.68 Kb)

Говорити про це ми сьогодні не станемо. На цю тему свого часу все сказав старий Фрейд. А ось зазирнути в думки інших і подивитись, про що саме вони мріють і як відрізняються еротичні фантазії чоловіків і жінок, ми спробуємо. Можливо, це допоможе нам знайти щось спільне та краще зрозуміти одне одного.

ПРО ЩО МРІЮТЬ ЧОЛОВІКИ?

7 місце. Таємнича незнайомка, яка звідкись з'явиться та виконає усі його сексуальні бажання.

6 місце. Стриптиз. Можливо, ви здивуєтеся, але дуже часто на місці стриптизерки, яка повільно та чуттєво знімає одяг, чоловіки представляють свою власну дружину. На відміну від нас, чоловіки взагалі досить часто фантазують про своїх партнерок, представляючи їх більш розкутими, ніж вони є насправді. Це привід замислитись.

5 місце. Заборонений плід. Чоловіки часто уявляють жінок, з якими вони не можуть мати стосунків у реальності: дружину друга, начальницю, юну сусідку. Насправді табу - у фантазіях можна все.

4 місце. Вуайєризм. Як відомо, чоловіки люблять очима, тому багатьом із них подобається секс перед дзеркалом.

3 місце. Жіноче домінування. Сексуальна пані, яка віддає накази та потребує беззаперечної покори – досить часта фантазія представників сильної статі.

2 місце. Вчителька, медсестра, секретарка... Один із цих образів обов'язково виникав у мозку кожного чоловіка.

1-е місце. Секс утрьох. Передбачувано, але це так. І бажано, щоб одна блондинка, а друга – брюнетка, чи ні, краще за мулатка. А руда щоб чекала за дверима. Чоловікам подобається різноманітність.

А ЧОГО ХОЧЕМО МИ, ЖІНКИ?

7 місце. Бути начальницею. Причому чим владніша жінка «у світі», чим більше наказів їй доводиться роздавати, тим частіше у неї виникає така фантазія.

6 місце. Секс із зав'язаними очима. Жінки дуже люблять таємниці та загадки, а також дуже важливо мати можливість сконцентруватися на своїх відчуттях.

5 місце. Секс із жінкою. Багатьом це є певним абсолютом взаєморозуміння, ніжності та любові.

4 місце. Згвалтування. Чоловік, який хоче тебе настільки, що в нетерпінні зриває білизну та відгризає гудзики на одязі, у мріях виглядає дуже сексуально.

3 місце. Секс на природі. Море, хвилі, гарячий пісок і пристрасний брюнет.

2 місце. Бажання бути зв'язаною. Ще одна фантазія про підпорядкування у сексі.

1-е місце. Та-дам! Секс утрьох. Вона і два гарячі мачо. Брюнет та блондин. Ні! Краще мулат та азіат. Несподівано? Виявляється, різноманітність люблять не лише чоловіки. Щось спільне у нас таки є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік і жінка, кохання, відносини, секс, секс утрьох, природа, секс на природі, бути начальницею, закриті очі, мотузки, море, пісок, 3, вчителька, медсестра, секретарка


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зрада – це завжди боляче. Жити в підозрах – складно. Проте, таке життя в обмані триває, отруюючи існування близьким людям. Чому ж чоловік зраджує, але

Чому чоловіки зраджують, але не поспішають йти від своїх дружин?

Психологія | 12:00, 15.05.2022

Зрада – це завжди боляче. Жити в підозрах – складно. Проте, таке життя в обмані триває, отруюючи існування близьким людям. Чому ж чоловік зраджує, але не йде? І що змушує його продовжувати залишатися в сім'ї?

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

7 причин, чому ваше лібідо знизилось після народження дитини

Секс | 08:30, 25.04.2022

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: