Мазох та компанія: топ-7 еротичних фантазій чоловіків та жінок

Adoption
Date
  • 253 Переглядів
Найерогенніша зона в організмі людини – це мозок. Саме він генерує образи і відправляє збуджуючі імпульси до статевих органів. Завдяки його роботі шановна мати сімейства потай мріє про «фестиваль» за участю трьох незнайомців та сусіда по сходовій клітці; менеджер Станіслав у ліжку з дружиною представляє прибиральницю тітку Глашу, а солідний бізнесмен жадає болю та принижень. Чому так?

7988_mazoh.jpg (31.68 Kb)

Говорити про це ми сьогодні не станемо. На цю тему свого часу все сказав старий Фрейд. А ось зазирнути в думки інших і подивитись, про що саме вони мріють і як відрізняються еротичні фантазії чоловіків і жінок, ми спробуємо. Можливо, це допоможе нам знайти щось спільне та краще зрозуміти одне одного.

ПРО ЩО МРІЮТЬ ЧОЛОВІКИ?

7 місце. Таємнича незнайомка, яка звідкись з'явиться та виконає усі його сексуальні бажання.

6 місце. Стриптиз. Можливо, ви здивуєтеся, але дуже часто на місці стриптизерки, яка повільно та чуттєво знімає одяг, чоловіки представляють свою власну дружину. На відміну від нас, чоловіки взагалі досить часто фантазують про своїх партнерок, представляючи їх більш розкутими, ніж вони є насправді. Це привід замислитись.

5 місце. Заборонений плід. Чоловіки часто уявляють жінок, з якими вони не можуть мати стосунків у реальності: дружину друга, начальницю, юну сусідку. Насправді табу - у фантазіях можна все.

4 місце. Вуайєризм. Як відомо, чоловіки люблять очима, тому багатьом із них подобається секс перед дзеркалом.

3 місце. Жіноче домінування. Сексуальна пані, яка віддає накази та потребує беззаперечної покори – досить часта фантазія представників сильної статі.

2 місце. Вчителька, медсестра, секретарка... Один із цих образів обов'язково виникав у мозку кожного чоловіка.

1-е місце. Секс утрьох. Передбачувано, але це так. І бажано, щоб одна блондинка, а друга – брюнетка, чи ні, краще за мулатка. А руда щоб чекала за дверима. Чоловікам подобається різноманітність.

А ЧОГО ХОЧЕМО МИ, ЖІНКИ?

7 місце. Бути начальницею. Причому чим владніша жінка «у світі», чим більше наказів їй доводиться роздавати, тим частіше у неї виникає така фантазія.

6 місце. Секс із зав'язаними очима. Жінки дуже люблять таємниці та загадки, а також дуже важливо мати можливість сконцентруватися на своїх відчуттях.

5 місце. Секс із жінкою. Багатьом це є певним абсолютом взаєморозуміння, ніжності та любові.

4 місце. Згвалтування. Чоловік, який хоче тебе настільки, що в нетерпінні зриває білизну та відгризає гудзики на одязі, у мріях виглядає дуже сексуально.

3 місце. Секс на природі. Море, хвилі, гарячий пісок і пристрасний брюнет.

2 місце. Бажання бути зв'язаною. Ще одна фантазія про підпорядкування у сексі.

1-е місце. Та-дам! Секс утрьох. Вона і два гарячі мачо. Брюнет та блондин. Ні! Краще мулат та азіат. Несподівано? Виявляється, різноманітність люблять не лише чоловіки. Щось спільне у нас таки є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік і жінка, кохання, відносини, секс, секс утрьох, природа, секс на природі, бути начальницею, закриті очі, мотузки, море, пісок, 3, вчителька, медсестра, секретарка


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Незважаючи на те, що причина, через яку відбувається подружня зрада, - одна, шляхів її вирішення декілька. Це пов'язано з типами чоловіків. Різні чоло

Як захистити сім'ю від чоловічої зради?

Сімейні справи | 10:00, 17.11.2021

Незважаючи на те, що причина, через яку відбувається подружня зрада, - одна, шляхів її вирішення декілька. Це пов'язано з типами чоловіків. Різні чоловіки ставляться до свого подружнього життя по-різному. Так, наприклад, одним важливо відчувати себе

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Які пози допомагають завагітніти?

Плануємо дитину | 12:00, 16.11.2021

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Попри те, що жінки стали незалежними і самодостатніми, вони все одно хочуть бачити поруч з собою близьку людину, яка буде їх підтримувати і любити. Ал

Чому жінки пробачають чоловікам зраду

Психологія | 07:00, 15.11.2021

Попри те, що жінки стали незалежними і самодостатніми, вони все одно хочуть бачити поруч з собою близьку людину, яка буде їх підтримувати і любити. Але іноді чоловік зважується на зраду, попри те, що до нього відчуває жінка.

 «Сексапільність» та «сексуальність» – сенс цих понять люди зазвичай ототожнюють, іноді плутають, а часом навіть не можуть його пояснити. Насправді се

Сексапільність та сексуальність: у чому різниця

Мама | 09:00, 14.11.2021

«Сексапільність» та «сексуальність» – сенс цих понять люди зазвичай ототожнюють, іноді плутають, а часом навіть не можуть його пояснити. Насправді сексапільність і сексуальність характеризують різні якості людей. І в більшості випадків людина має аб

Дослідники радять парам не соромитися обговорювати свої відчуття.

Жінки відчувають оргазм вдвічі рідше, ніж чоловіки - дослідження

Секс | 07:00, 13.11.2021

Дослідники радять парам не соромитися обговорювати свої відчуття.

Так-так, саме батьки повинні підготувати дочку до цього важливого етапу в її житті і бажано, щоб це була мама, яка спокійно розкаже про важливі нюанси

Що повинні розказати батьки дочці про перший секс?

Секс | 07:00, 10.11.2021

Так-так, саме батьки повинні підготувати дочку до цього важливого етапу в її житті і бажано, щоб це була мама, яка спокійно розкаже про важливі нюанси, а не буде махати пальцем "но-но" і не кричатиме: "Тільки після шлюбу!"

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції, показали вкрай високу ефективність.

Знайшли новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Здоров'я | 12:00, 16.10.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції, показали вкрай високу ефективність.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: