Коли можна знову займатися сексом після народження дитини?

Adoption
Date
  • 212 Переглядів
Це питання найбільше хвилює чоловіків. Але у цій справі не варто забувати про те, що у кожної жінки тіло індивідуальне, тому все залежить від її самопочуття, виду пологів і, власне, "дозволу" гінеколога, який оглядне породіллю після пологів через кілька тижнів.

1853_yayayalrvapmpp.jpg (39.06 Kb)

Акушери – гінекологи наполягають на тому, щоб пара утримувалася від традиційного сексу хоча б на початковому етапі після пологової допомоги. Проте, в цьому питанні все індивідуально. Жінки, які після легких пологів швидко відновилися, можуть вступати в статевий контакт і раніше встановленого терміну. Однак, перед тим, як відновлювати сексуальне життя найкраще здатися гінеколога. За пригоді місяця післяпологового періоду жінка зобов'язана відвідати плановий огляд у лікаря. Якщо гінеколог переконається, що післяпологові зміни в організмі жінки вже закінчені, то він може дати добро на статеву активність.

У чому небезпека сексуальних контактів відразу після пологової допомоги?

Існує кілька основних причин заборони вступу у статеві відносини в самому початку післяпологового періоду.

Судинні сплетення жіночих статевих органів під час пологів мають ушкодження різного дислокації. Всі рани, які утворюються після народження, повинні повністю затягнутися. Інакше при статевому контакті існує велика ймовірність кровотечі.

Численні інфекції можуть відразу ж атакувати настільки сприйнятливий жіночий організм. Часто трапляється таке, що після народження дитини жінки страждають таким неприємним ускладненням, як ендометрит, який виникає з-за того, що в матку потрапляють всякого роду інфекції.
Після легких природних пологів порожнину матки повністю відновлюється за 6 тижнів. Якщо пологи проходили неприродним шляхом або було потрібно хірургічне втручання, то цей час може бути збільшено до 8 тижнів, а в деяких випадках до декількох місяців.

Існують також проблеми психологічного характеру, які часто виникають у післяпологовий період. По – перше, новоспечена мама більше не може ні про що думати, крім як про свого малюка. Так влаштовано природою. Більш того, втоми і недосипання дають про себе знати. По-друге, жінку починають долати численні комплекси з приводу свого теперішнього вигляду.

Однак, з часом все ж варто звернути увагу і на своє сексуальне життя. Так як перекоси в будь-якій справі – це все-таки погано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, секс після пологів


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допомо

Як приносити задоволення в ліжку чоловікові?

Секс | 07:00, 14.02.2021

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допоможуть тобі відкритися по-новому перед чоловіком і вам обом це дуже сподобається.

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у н

Чи можна пробачити зраду?

Секс | 12:00, 13.02.2021

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у нього є інша. Що робити? Пробачати зраду чи ні?

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Чому займатись сексом корисно?

Секс | 22:00, 11.02.2021

Про користь занять сексом - читайте у матеріалі.

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Знайдено новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Секс | 12:00, 10.02.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штов

Фрази, які підштовхують чоловіків до зради

Мама | 05:00, 07.02.2021

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штовхають чоловіків на зраду.

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Рівень IQ чоловіка впливає на його схильність до зрад

Секс | 07:50, 28.01.2021

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: