5 основних причин відсутності оргазму

Adoption
Date
  • 1315 Переглядів
Згідно зі статистикою, тільки третина жінок відчуває оргазм при кожному сексуальному контакті. Ще третина відчуває оргазм епізодично. І ще третина жінок ніколи не відчуває оргазму під час сексу. Але майже всі (!) жінки легко досягають оргазму при мастурбації. Це означає, що відсутність оргазму – це психологічні причини, а не фізіологія. У чому ж причина?

6077_690x462_0xd42ee42a_126633916414515459.jpeg (19.19 Kb)


Для оргазму немає енергії
У разі сильної втоми або депресії, тобто при цілковитому енергетичному виснаженні, про оргазм не може навіть йтися.

Якщо жінка весь день напружено працювала, потім пробіглася по магазинах, приготувала вечерю, всіх нагодувала, прибрала, помила та вичистила, то секс у неї вже був. Її вже використовували як сексуальний об'єкт робота, сім’я тощо. І коли її добре нагодований і доглянутий чоловік попросить сексу, в кращому разі він може одержати її тіло у користування. А їй самій замість повноцінного оргазму буде доступна лише його симуляція.

Концентрація на статевих органах
Оргазм – це вищий ступінь збудження, під час якого енергія концентрується на статевих органах і там же розряджається. Тобто під час сексу жінка має бути зосереджена на відчуттях у своєму тілі. Енергія перебуває в тій частині тіла, на якій ми концентруємо свою увагу.

Тому, якщо увага буде зосереджена на думках, а не відчуттях, то енергія залишиться в голові й не спуститься вниз, до другої чакри. І, звісна річ, оргазму не буде. Буде приємно, але є ж і більш важливі справи, правда? Наприклад, чи збирається він зрештою одружитися?! І як бути із плямою на улюбленій сукні?

Загалом, якщо під час сексу ти про щось напружено думаєш, то значна частина енергії залишиться в голові, і оргазму-розрядки не буде: нічому буде розряджатися.

Емоційний бруд
Щоб необхідна для оргазму енергія спустилася вниз, у неї (енергії тобто) має бути можливість переміщатися по тілу. А якщо все тіло – одна велика енергетична пробка, викликана нашими нескінченними переживаннями з різних причин? Адже будь-яка сильна негативна емоція залишає в тілі тілесний затиск і енергетичний блок. Якщо таких переживань було багато, то енергія лише просочуватиметься між нескінченними блоками – щоб підживлювати наш організм життєвими силами й все.

Тіло з таким слабким підживленням, швидше за все, на щось хворіє. І для сексу зайвої енергії просто немає. Вона не збирається у статевих органах, а якщо й збереться, то організм не дозволить просто так викинути її на розвагу, а прибереже для виживання.

Тому якщо з оргазмом виникли проблеми, треба чистити тіло від емоційного бруду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому зникає ерекція?

Скутість, контроль
Ще один чинник, дуже значущий для жінки – це вміння віддатися процесу сексу, перестати контролювати свої відчуття, розчинитися в процесі.

Якщо ви весь час контролюєте себе: «Який я маю вигляд? Чи не заважаю я сусідам? Чи не схожа на повію?» – нічого не буде.
Хороший секс вдається, якщо ви повністю довіряєте партнеру, ви відкриті та віддаєтеся процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, оргазм, відсутність оргазму, причини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вагінальна кровотеча після інтиму є поширеним явищем. Хоча це часто називають «вагінальними» кровотечами, більшість доброякісних кровотеч у молодих жі

Вагінальна кровотеча після інтиму

Секс | 23:00, 11.07.2022

Вагінальна кровотеча після інтиму є поширеним явищем. Хоча це часто називають «вагінальними» кровотечами, більшість доброякісних кровотеч у молодих жінок походять із шийки матки. Однак інші частини вашої статевої та сечовидільної систем можуть бути з

Інтим, коли у вас є вагінальна інфекція або запалення піхви, може бути незручним і може погіршити ваші симптоми. Якщо джерелом вашої інфекції є інфекц

Чи шкідливий інтим якщо є вагінальна інфекція?

Секс | 23:00, 01.07.2022

Інтим, коли у вас є вагінальна інфекція або запалення піхви, може бути незручним і може погіршити ваші симптоми. Якщо джерелом вашої інфекції є інфекція, що передається статевим шляхом, ви також можете поширити інфекцію на свого партнера. Якщо у вас

Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.Віагра на

Чи існує "Віагра" для жінок: вчені дали відповідь

Секс | 00:30, 30.06.2022

Враховуючи успіх препаратів для лікування еректильної дисфункції, таких як віагра, фармацевтичні компанії шукали подібний препарат для жінок.Віагра навіть була випробувана як засіб для лікування сексуальної дисфункції у жінок. Однак Управління з конт

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо знайти в собі сили і поговорити про це з людиною, якій ви можете довіритися.

Поради жінкам, які пережили зґвалтування

Психологія | 07:00, 19.06.2022

Дуже важливо знайти в собі сили і поговорити про це з людиною, якій ви можете довіритися.

Фізіологічно жіночий оргазм – це спазматичні скорочення м'язів піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хви

Неймовірні факти про жіночий оргазм

Секс | 05:00, 19.06.2022

Фізіологічно жіночий оргазм – це спазматичні скорочення м'язів піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хвилями насолоди, що розходяться всім тілом. Ви готові? Тоді розпочнемо.

Спочатку може здатися, що це якийсь злий жарт. Але ні, таке і справді може трапитися. Які для цього передумови і що робити, коли це трапилось?

А таке буває? Алергія на секс: що робити у такому випадку?

Алергія | 08:00, 14.06.2022

Спочатку може здатися, що це якийсь злий жарт. Але ні, таке і справді може трапитися. Які для цього передумови і що робити, коли це трапилось?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: