5 основних причин відсутності оргазму

Adoption
Date
  • 1243 Переглядів
Згідно зі статистикою, тільки третина жінок відчуває оргазм при кожному сексуальному контакті. Ще третина відчуває оргазм епізодично. І ще третина жінок ніколи не відчуває оргазму під час сексу. Але майже всі (!) жінки легко досягають оргазму при мастурбації. Це означає, що відсутність оргазму – це психологічні причини, а не фізіологія. У чому ж причина?

6077_690x462_0xd42ee42a_126633916414515459.jpeg (19.19 Kb)

Для оргазму немає енергії
У разі сильної втоми або депресії, тобто при цілковитому енергетичному виснаженні, про оргазм не може навіть йтися.

Якщо жінка весь день напружено працювала, потім пробіглася по магазинах, приготувала вечерю, всіх нагодувала, прибрала, помила та вичистила, то секс у неї вже був. Її вже використовували як сексуальний об'єкт робота, сім’я тощо. І коли її добре нагодований і доглянутий чоловік попросить сексу, в кращому разі він може одержати її тіло у користування. А їй самій замість повноцінного оргазму буде доступна лише його симуляція.

Концентрація на статевих органах
Оргазм – це вищий ступінь збудження, під час якого енергія концентрується на статевих органах і там же розряджається. Тобто під час сексу жінка має бути зосереджена на відчуттях у своєму тілі. Енергія перебуває в тій частині тіла, на якій ми концентруємо свою увагу.

Тому, якщо увага буде зосереджена на думках, а не відчуттях, то енергія залишиться в голові й не спуститься вниз, до другої чакри. І, звісна річ, оргазму не буде. Буде приємно, але є ж і більш важливі справи, правда? Наприклад, чи збирається він зрештою одружитися?! І як бути із плямою на улюбленій сукні?

Загалом, якщо під час сексу ти про щось напружено думаєш, то значна частина енергії залишиться в голові, і оргазму-розрядки не буде: нічому буде розряджатися.

Емоційний бруд
Щоб необхідна для оргазму енергія спустилася вниз, у неї (енергії тобто) має бути можливість переміщатися по тілу. А якщо все тіло – одна велика енергетична пробка, викликана нашими нескінченними переживаннями з різних причин? Адже будь-яка сильна негативна емоція залишає в тілі тілесний затиск і енергетичний блок. Якщо таких переживань було багато, то енергія лише просочуватиметься між нескінченними блоками – щоб підживлювати наш організм життєвими силами й все.

Тіло з таким слабким підживленням, швидше за все, на щось хворіє. І для сексу зайвої енергії просто немає. Вона не збирається у статевих органах, а якщо й збереться, то організм не дозволить просто так викинути її на розвагу, а прибереже для виживання.

Тому якщо з оргазмом виникли проблеми, треба чистити тіло від емоційного бруду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому зникає ерекція?

Скутість, контроль
Ще один чинник, дуже значущий для жінки – це вміння віддатися процесу сексу, перестати контролювати свої відчуття, розчинитися в процесі.

Якщо ви весь час контролюєте себе: «Який я маю вигляд? Чи не заважаю я сусідам? Чи не схожа на повію?» – нічого не буде.
Хороший секс вдається, якщо ви повністю довіряєте партнеру, ви відкриті та віддаєтеся процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, оргазм, відсутність оргазму, причини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Момент, коли дитина застукала батьків під час сексу, настільки незручний, що багато дорослих губляться в здогадках, як правильно вчинити - відволікати

Поради батькам: Якщо дитина затукала вас у ліжку

Секс | 12:00, 04.01.2022

Момент, коли дитина застукала батьків під час сексу, настільки незручний, що багато дорослих губляться в здогадках, як правильно вчинити - відволікати, щоб дитина забула, або відповідати на незручні запитання? В цьому ми сьогодні розберемося.

Крім захисту від небажаної вагітності, новий гель підвищує лібідо та володіє противірусним ефектом. Ефективність за всіма трьома параметрами підтвердж

Протизаплідний гель 3 в 1 захищає від небажаної вагітності на 100%

Здоров'я | 10:00, 28.12.2021

Крім захисту від небажаної вагітності, новий гель підвищує лібідо та володіє противірусним ефектом. Ефективність за всіма трьома параметрами підтверджена в доклінічних випробуваннях на моделях свиней та щурів.

І як до цього правильно ставитись?

Пихологи пояснили, чому насправді люди зраджують

Психологія | 05:00, 24.12.2021

І як до цього правильно ставитись?

Силденафіл, найбільш відомий у народі під брендом «Віагра», є одним з найвідоміших препаратів для лікування еректильної дисфункції. Своєю популярністю

Лікарі пояснили, що буде, якщо перевищити дозу віагри

Здоров'я | 10:00, 22.12.2021

Силденафіл, найбільш відомий у народі під брендом «Віагра», є одним з найвідоміших препаратів для лікування еректильної дисфункції. Своєю популярністю він завдячує двом факторам: відносної безпеки та відносної відсутності побічних ефектів.

Хибні уявлення про власну сексуальність можуть серйозно зіпсувати наше інтимне життя. Особливо якщо ми починаємо звіряти себе з вигаданими нереалістич

Сквірт, жіночий оргазм і утримання від інтиму - міфи і правда

Секс | 08:00, 21.12.2021

Хибні уявлення про власну сексуальність можуть серйозно зіпсувати наше інтимне життя. Особливо якщо ми починаємо звіряти себе з вигаданими нереалістичними стандартами.

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Секс | 12:00, 17.12.2021

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Після народження дитини жінці складніше налаштуватися на інтимну близькість через адаптацію до нової соціальної ролі, нервової напруженості, втоми, не

Як молодій мамі підготуватися до інтиму після пологів?

Післяпологовий період | 10:00, 17.12.2021

Після народження дитини жінці складніше налаштуватися на інтимну близькість через адаптацію до нової соціальної ролі, нервової напруженості, втоми, неприйняття видозміненого тіла, низького лібідо.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: