Те, як ви тримаєте смартфон, багато говорить про вашу особистість

Adoption
Date
  • 383 Переглядів
Це може здаватися абсолютно дивним, але навіть такі дрібниці, як телефон, можуть багато чого про нас розповісти оточуючим. Навіть самим буде цікаво прочитати, можливо, щось ви самі про себе не знали?

1456_6.jpg (27.79 Kb)


Використовуйте одну руку та великий палець для прокручування, введення тексту

Якщо ви використовуєте лише одну руку і великий палець для роботи з телефоном, це говорить про вас як про людину безтурботну та оптимістичну. Ви схильні дивитися на світлі сторони життя та зберігати оптимізм навіть у важкі моменти. Ви не звикли турбуватися про проблеми та намагаєтеся приймати все з легкістю.

Ви завжди тримаєте голову високо та впевнені у своїх силах. Ви знаєте собі ціну і вірите у свої амбіції, прагнучи залишити слід у цьому світі. Невдачі не дуже вас турбують.

Однак у вас можуть виникнути труднощі у стосунках. Вам потрібно багато часу, щоб прийняти важливі рішення щодо відносин та зобов'язань.

Використовуйте обидві руки та один великий палець для прокручування, введення тексту

Якщо ви тримаєте телефон обома руками і використовуєте лише один великий палець для навігації, це може означати, що ви мудра і практична людина. Ви віддаєте перевагу обережності та методичності, завжди намагаєтеся робити все правильно і уникаєте непотрібних ризиків.

Ви за натурою інтуїтивна людина, що важко піддається обману завдяки своїй обачності та увазі до деталей. Ви чутливі та уважні як до своїх почуттів, так і до оточення, що допомагає вам розумітися на характерах людей. Ви також дуже дбайливі та уважні до потреб інших.

У сфері відносин ви приділяєте велику увагу першим побаченням та зустрічам. Вам не потрібно багато часу, щоб зрозуміти, чи є у вас майбутнє з цією людиною.

Тримайте телефон обома руками і користуйтеся обома великими пальцями для прокручування, набору тексту

Якщо ви тримаєте телефон обома руками і використовуєте обидва великі пальці для навігації, ви швидка та ефективна людина, справжній вирішувач проблем. Ви майстер нестандартного мислення і знаходите правильні рішення різних завдань.

Ви різнобічні і добре адаптуєтеся до різних ситуацій. Вам комфортно навіть у незручних та незнайомих сценаріях. Ви завжди знаходите спосіб досягти успіху в будь-якому середовищі, в якому знаходитесь. Ви чудово справляєтеся з вечірками, вміючи вести розумні розмови з будь-ким.

Однак коли справа стосується кохання, ви часто стикаєтесь із труднощами. Багато ваших методів вирішення проблем, які працюють у реальному світі, не застосовні до романтичних відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тримати смартфон, як тримати смартфон


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: