Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Adoption
Date
  • 339 Переглядів
Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

1932_6.jpg (27.87 Kb)

Оскільки тема сексу в суспільстві є дещо табуйованою, батьки рідко ведуть профілактичні бесіди зі своїми дітьми про інтимну близькість. Але підлітки повинні знати про існування поняття віку згоди, який в Україні становить 16 років.

Це не просто абстрактне поняття, воно закріплене в Кримінальному кодексу України як вік, починаючи з якого людина вважається спроможною давати свою згоду на сексуальні стосунки з іншою людиною. У такому випадку секс не інкримінуватимуть як зґвалтування чи розбещення неповнолітніх.

Однак вік сексуальної згоди все ще не означає, що слід починати сексуальні стосунки з дорослими чоловіками. Методологиня Марина Діденко звертає увагу на інтереси людей у різний віковий період, які зазвичай не збігаються у підлітків і дорослих.

Те, що для дівчат просто гарний прояв уваги від старшого і досвіченого чоловіка, яким можна похизуватись перед подругами, для чоловіка може бути зовсім іншим:

Не кожного дорослого чоловіка вдовольнить просто спілкуванням з підлітком. Задоволення сексуального бажання є потребою дорослих людей, тому деякі з них будуть намагатися різними способами вдовольнити свою потребу.

Звісно, каже Марина, не слід говорити про всіх людей, але у період закоханості складно залишатись об’єктивною й раціонально оцінювати ситуацію.

Тож батьки мають якомога раніше розповісти своїм донькам та синам про вік згоди та інші важливі аспекти стосунків у дорослому світі, де залицяння — не завжди просто спосіб гарно провести час.

Згода на секс та чому вона важлива у стосунках
Згода на секс — це коли обидва партнери добровільно погоджуються на пропозицію зайнятись сексом, перебуваючи у стані тверезої свідомості й без тиску.

Дівчина має знати, що вона може передумати в будь-якій ситуації, навіть якщо раніше казала протилежне.

А разом з темою згоди треба обов’язково розуміти, що не всі дорослі є безпечними для спілкування і тим паче — стосунків.

Батьки повинні наголосити, що у комунікації з дорослими чоловіками є певні межі, особливо, якщо ці чоловіки — не ті, кого дівчина добре знає.

Але навіть у поведінці добре знайомих людей можуть проглядатися “червоні прапорці”, тож потрібно пам’ятати правила безпеки.

В першу чергу батьки мають дати дівчинці відчуття безпеки, що в разі виникнення критичної ситуації вона завжди може звернутися до старших за допомогою. І, звісно, не потрібно засуджувати свою дитину, щоб не сталось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки з дорослими чоловіками, що таке вік згоди


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: