Дитина - не панацея: як ЕКЗ руйнує шлюби

Adoption
Date
  • 182 Переглядів
Що говорять психологи і статистика?

1403_76.jpg (26.01 Kb)


За статистикою, якщо безплідний чоловік, він в більшості випадків утримує поруч із собою жінку. Якщо ж безплідна жінка, число збережених шлюбів нижче.

Довгі спроби завагітніти призводять до знецінення самого цього процесу. Пара перемикається з моменту усвідомлення своїх відносин і вибудовування майбутніх відносин на одну мету: народити дитину. Жінка кладе всі свої сили і здоров'я на те, щоб стати матір'ю, підключає до усвідомлення цього процесу всіх навколо, тоді ж як не всі спроби ЕКО вдалі з першого разу, іноді таких спроб кілька протягом декількох років.

Довгоочікувана вагітність наступила, але життя не стає колишньою: новий член родини - дитина, вся увага на ньому. А чоловік? Ставлення до нього вже змінилося, його пріоритет відсунутий. Але тільки його до цього ніхто не готував, а тим часом дружина чекає від нього допомоги, оскільки вона звикає до ролі мами. Але підготував чи хтось чоловіка до ролі батька? І чоловік здається, відчуває себе непотрібним, зайвим. Тому, щоб довгоочікувана радість народження не зруйнувала ваші стосунки, готуйтеся до складнощів та проговорюйте емоції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: