Чи можна ходити перед дитиною без одягу

Adoption
Date
  • 240 Переглядів
Цікаві питання, які іноді піднімають батьки

3914_44.jpeg (59.44 Kb)


До дворічного віку періодично трапляється, що мама або тато з'являються перед малюком голими, наприклад, під час переодягання, спільного миття в лазні, відвідування роздягалень в басейні, або дитина є присутнім при прийнятті душа , або просто вдома жарко.

В цьому віці малюк цілком нейтрально цікавиться, з яких частин складається людина, перш за все мама і тато. Залежно від своєї статі він досить швидко виявляє основну відмінність між хлопчиком і дівчинкою. Втім, у віці 3 років малюк вже здатна розуміти максимально прості суспільні норми і правила. Тому тут батькам голими ходити вже не варто. Але при цьому не потрібно робити якоїсь дикої заборони, це повинно виглядати природно і як само собою зрозуміле.

Достовірних результатів досліджень про те, що вид голих батьків якось впливає на психосексуальний розвиток дітей, немає.

Вчені різних напрямків прийшли до висновку, що сексуальність людини починається з двох-трирічного віку; деякі припускають, що вона формується у людини ще в утробі матері. У будь-якому випадку на розвиток сексуальності впливає сім'я, її цінності, норми і рамки дозволеного. Тому батькам необхідно розуміти, що сексуальність - це природний процес становлення і розвитку особистості і вимагає до себе нормального ставлення і здорового уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: