Чому один з батьків не готовий до народження малюка

Adoption
Date
  • 294 Переглядів
Буває всяке!

38_crop_2.jpg (53.83 Kb)

Нерішучість у справі батьківства надзвичайно поширена, переконують психологи, додаючи, що першим питанням тут є не "Чому ти турбуєшся?", А "Куди ти поспішаєш?"

Так, коли один із подружжя раптом відчайдушно починає хотіти дитину, тут постає більше питання про шлюб, ніж про бажання стати батьком. Психологи пояснюють це тим, що "доведений до відчаю" партнер сподівається таким чином зміцнити хиткі шлюбні відносини, глибше затягнувши в них свого партнера. ІНоді людина думає, що поява дитини зробить їх відносини більш довірчими і близькими, чого так бракує зараз в їхньому шлюбі. З іншого боку, якщо малюк був запланований, але один з подружжя раптом починає йти на поступки, то витоки такої нерішучості варто пошукати в дитинстві того, хто сумнівається. Гальвін зауважує, що тому, хто в стосунках чинить опір, слід розібратися у власних почуттях до своїх батьків.

Хочете ви цього чи ні, але нестача часу, грошей і інші зовнішні перешкоди майже завжди надумані. Людині, що турбуються про подібні проблеми, необхідно пробитися до розуміння реальних, внутрішніх причин опору. І хоча всебічне відкрите обговорення - кращий спосіб розібратися в проблемі, лікарі додають, що в даному випадку подружжю не обов'язково робити це разом - вам на допомогу завжди може прийти сімейний психолог або просто хороший друг.

У багатьох випадках найкращим виходом для пари, в якої виникли такі проблеми, буде продовження боротьби з нерішучістю, що може бути тривалим процесом, і в той же час намагатися зачати дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являєт

Він тобі за це не подякує: 10 речей, які виводять чоловіків із себе

Мама | 00:40, 26.11.2020

Багато жінок вірять, що їх коханий закохався у них саме через родзинку в характері чи у зовнішності. Можливо, так воно і є. Але якщо родзинок з'являється забагато, жінка перетворюється у кексик, який не завжди до вподоби її обранцеві.

Епідемія самотності: чому від цього страждають міленіали?

Психологія | 17:00, 25.11.2020

Вчені запевняють, що міленіалів (люди, які народилися на початку 80-х-2000-х років) можна назвати найсамотнішим поколінням.

Ознака, яка свідчить про стрес у дитини

Дитина | 08:00, 22.11.2020

Уникнути стресу у молодшому дошкільному віці справді страшно.

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажанн

Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Психологія | 06:40, 20.11.2020

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдеста

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: