Що форма носа може розповісти про характер людини? 

Adoption
Date
  • 1258 Переглядів
А який ніс у вас?
2085_nis.jpg (16.54 Kb)

1. Курносий ніс. Форма носа, що відрізняється вигнутим кінчиком, вважається однією з найбажаніших форм носа в світі. Близько 13% людей є власниками такого носа. Як правило, ті, кому належить така форма, відрізняються оптимізмом і доброзичливістю. Таким людям можна довіряти.

2. Товстий ніс. Згідно з дослідженнями, близько 24% людей мають велику форму носа. Вона вважається найпоширенішою. Але не варто зараховувати цю форму носа до негарних через її громіздкість. Як правило, люди з великим носом часто є мислителями і люблять читати. Нерідко вони проводять все своє життя за придбанням знань.

3. Ніс з горбинкою. На цій формі помітно викривлення. Більшість володарів такої форми мріють виправити її завдяки ринопластики. Люди, що володіють носом з горбинкою, схильні до сумнівів і скептицизму.

4. Ніс картоплею. Це ще один рідкісний ніс, для якого характерний великий округлий кінчик. Ті люди, у якого ніс картоплею, відрізняються мудрістю. Крім того, оточуючі цінують таких людей і люблять проводити з ними час.

5. Яструбиний ніс. Такий ніс має схожість з дзьобом. Люди, що володіють таким носом, дуже розумні і спостережливі. І незважаючи на те, що цим людям складно ужитися з більшістю, своє коло спілкування вони вибирають дуже ретельно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ніс, форма носа, характер, характеристика, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажанн

Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Психологія | 06:40, 20.11.2020

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдеста

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: