Як пережити зраду?

Adoption
Date
  • 1401 Переглядів
1334228424_dom-lady_ru_priznaki-izmen.jpg

Після першого сплеску емоцій виникають питання, як жити далі: пробачити чи розірвати стосунки?

Швидко розв'язати цю проблему не вдасться, щоб забути, потрібні роки.


Поширені помилки в цій ситуації:

1. Закрити очі на зраду, щоб "зберегти" стосунки;

2. Зрадити у відповідь.

Шлях до пробачення має бути щирим. Не жалійте себе, нехай краще він мучиться відчуттям провини і жалості до себе самого. Не відразу, коли вам стане легше, знайдіть час для відвертої розмови з ним. Ви маєте бути розсудливі і упевнені в собі.

Погрози або швидке пробачення - гірші варіанти результату відвертої розмови, за цей час нічого вирішити неможливо, треба лише визначити стиль вашого подальшого спілкування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фото у соціальних мережах розкажуть про стосунки пари

Якщо вам важко жити з чоловіком, що зрадив вам, але ви хочете помиритися, не переїжджайте до батьків, краще відправтеся в подорож, узявши відпустку. Треба попередити чоловіка, що це лише тимчасовий жест, а не повна відмова від стосунків, ви повинні подумати про майбутнє.

Щоб пережити біль, варто "прожити" його в собі. Не відвертатись від проблеми, а дозволити собі усвідомити те, що сталося. Подумати, чому так трапилось, знайти всі можливі виходи з ситуації і спитати себе: чи хочете ви продовжити стосунки зі зрадником. Бо те, що трапилось один раз, може відбутися знову. Не факт, що одразу, може, через рік-два-десять, але... Якщо собака раз вкусила...

"Наша мама" бажає вам взаємної любові, підтримки та взаєморозуміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, секс, зрада


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: