Чому жінки закохуються в чоловіків-клонів своїх батьків?

Adoption
Date
  • 2159 Переглядів
3169_0.jpgВчені, психологи довго не могли зрозуміти, як саме жінки обирають собі супутників життя. Що тут головне: гроші, зовнішність, погляди на світ? Нині цей феномен фахівці успішно розгадали.


Професор Девід Перретт з Університету Сент-Ендрюс провів власне дослідження, в якому взяли участь 3000 чоловіків і 4000 жінок, що виросли в повних сім'ях. Добровольцям треба було відповісти лише на три запитання: який колір очей і волосся у них самих, у їхніх батьків та їх подружжя. На основі отриманих даних Перретт і його команда зробили висновок, що основним чинником при виборі супутника життя є колір очей і волосся - вони повинні бути такого ж кольору, що і у батьків протилежної статі. Ще одним критерієм вибору є зовнішня схожість партнера з одним з батьків.

Читайте також про стосунки тата і доньки.

Дослідники з угорського Університету Печ порівняли фотографії молодих пар та їхніх батьків у тому ж віці. Потім учасникам експерименту запропонували вибрати зі стопки фото спочатку тих, хто знаходиться в парі, а потім їх батьків. Після першого етапу добровольці пояснили свій вибір тим, що молодята чимось невловимо схожі один на одного. Цей факт вчені помітили вже давно: люди, як правило, вибирають собі партнера згідно своїм уявленням про привабливість.

Якщо попросити будь-яку людину оцінити незнайомця і свого приятеля, однаково привабливих зовні, то близька людина однозначно буде визнана більш красивою. Крім того, дівчата обирають собі чоловіків-клонів своїх батьків, бо на психологічному рівні у них сформувався образ тата як ідеального чоловіка. Якщо ж тато погано поводився з мамою, жінка всеодно вибере такий типаж, бо десь в глибині душі прагне виправити долю мами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, донька, психологія, стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

Це може здаватися абсолютно дивним, але навіть такі дрібниці, як телефон, можуть багато чого про нас розповісти оточуючим. Навіть самим буде цікаво пр

Те, як ви тримаєте смартфон, багато говорить про вашу особистість

Психологія | 12:10, 07.06.2024

Це може здаватися абсолютно дивним, але навіть такі дрібниці, як телефон, можуть багато чого про нас розповісти оточуючим. Навіть самим буде цікаво прочитати, можливо, щось ви самі про себе не знали?

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.

Згоріла лампочка в квартирі - а ви вже хвилюєтесь? Чи у дитини проблеми з оцінками - і вам вже тривожно? Треба здати профілактичний аналіз крові і ви

Як перестати переживати через дрібниці?

Психологія | 10:30, 07.06.2024

Згоріла лампочка в квартирі - а ви вже хвилюєтесь? Чи у дитини проблеми з оцінками - і вам вже тривожно? Треба здати профілактичний аналіз крові і ви нервуєте? З будь-яких дрібниць у вас прискорене серцебиття? Це поганий симптом. Треба якомога швидше

Любите шоколад? Будьте обережні, адже обираючи ці ласощі, ви можете багато що розповісти про себе оточуючим, не говорячи, при цьому, ні слова.

Що шоколад розповість про ваш характер?

Здоров'я | 09:30, 05.06.2024

Любите шоколад? Будьте обережні, адже обираючи ці ласощі, ви можете багато що розповісти про себе оточуючим, не говорячи, при цьому, ні слова.

Здається, що у ваших стосунках все чудово, і тут ти помічаєш, що твій партнер відкрито фліртує з іншою. Як на це реагувати? Що може означати така пове

Як реагувати, коли ваш чоловік фліртує з іншою?

Психологія | 16:00, 04.06.2024

Здається, що у ваших стосунках все чудово, і тут ти помічаєш, що твій партнер відкрито фліртує з іншою. Як на це реагувати? Що може означати така поведінка чоловіка?

Стати щасливим просто і складно водночас. Коли ми щось втрачаємо, то починаємо розуміти, наскільки щасливими були тоді, поки мали те, що втрачено. Тож

5 речей, яких варто позбутися, якщо ви хочете стати щасливими

Психологія | 10:30, 04.06.2024

Стати щасливим просто і складно водночас. Коли ми щось втрачаємо, то починаємо розуміти, наскільки щасливими були тоді, поки мали те, що втрачено. Тож що робити, щоб стати щасливим? Або, навпаки, чого позбутися?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: