Яка дієта допоможе продовжити життя?

Adoption
Date
  • 453 Переглядів
Вживання приблизно п'яти порцій фруктів і овочів в день є оптимальним для довгого життя. Результати відповідного дослідження були опубліковані вченими з Американської кардіологічної асоціації в журналі Circulation.

5328_8.jpg (64.23 Kb)

При цьому співвідношення порцій фруктів і овочів має становити два до трьох. Фахівці проаналізували дані кількох масштабних досліджень, в яких взяли участь понад 100 тисяч дорослих. Всього дослідження зайняло близько 30 років.

Крім того, враховувалися 26 досліджень, в яких було залучено 1,9 мільйона учасників з 29 країн, включаючи Північну і Південну Америки, Європу, Азію, Африку і Австралію.

З'ясувалося - щоденне вживання близько п'яти порцій фруктів і овочів було пов'язано з низьким ризиком смерті. Але вживання понад такої кількості порцій не приносило додаткову користь.

П'ять порцій знижували ризик смерті незалежно від причин на 13%, від серцево-судинних захворювань — на 12%, від раку — на 10%, і на 35% — від респіраторних захворювань (наприклад, хронічної обструктивної хвороби легень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дієта, дієти, схуднення, як схуднути, продовжити життя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.
Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Як зрозуміти, що у вашої дитини ослаблений імунітет?

Імунітет | 07:40, 12.02.2024

Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського у

Які діти мають міцніший імунітет: які живуть в селі чи у місті?

Дитина | 06:30, 12.02.2024

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського університету (США) та Каролінського інституту (Швеція) показало, що діти, які виросли в сільській міс

Сухий кашель є доволі неприємним варіантом.

Коли дитина кашляє сухо. Як батьки можуть їй допомогти

Профілактика і лікування | 21:00, 11.02.2024

Сухий кашель є доволі неприємним варіантом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: