Жінки лікують краще, ніж чоловіки

Adoption
Date
  • 47 Переглядів
Про особливості успішного "жіночого" лікування - читайте у матеріалі.

Жінки-кардіологи краще лікуютьУ той час як жінки складають більше 50% лікарів-терапевтів, жінки становлять лише 12,6% кардіологів. Цілеспрямовані зусилля щодо збільшення різноманітності в сефрі серцево-судинної системи можуть допомогти знизити неявну систематичну помилку, яка часто вважається важливим фактором нерівності в сфері охорони здоров'я.

У докладному систематичному огляді дослідники розглянули 13 досліджень, в яких вивчалися гендерні відносини між пацієнтом і лікарем за різними спеціальностями і їх роль в наданні допомоги пацієнтам. З них вісім досліджень вивчали результати пацієнтів в залежності від статі лікаря.

Дослідники виявили дані, що підтверджують припущення, що результати пацієнта можуть позитивно вплинути, якщо їх лікує лікар тієї ж статі.

В одному дослідженні дослідники виявили, що пацієнти-жінки з діабетом рідше отримували інтенсивне лікування, ніж пацієнти-чоловіки, особливо коли їх лікував чоловік, який надає первинну допомогу. В іншому дослідженні показники смертності пацієнтів з серцевим нападом були найвищими серед жінок, яких лікували лікарі-чоловіки. Якщо лікарем була жінка, рівень смертності серед пацієнтів чоловічої та жіночої статі залишався однаковим. Дослідження прийшло до висновку, що лікарі-чоловіки, які частіше спілкувалися з пацієнтами-жінками, і лікарі більш успішно лікували пацієнтів-жінок.

Хоча нерівність в наданні допомоги може бути пов'язана з багатьма факторами, автори дослідження виявили, що вони можуть бути частково пов'язані з відмінностями в тому, як серцеві захворювання проявляються у жінок і чоловіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінки, кардіологи, лікування, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера

Генна терапія для лікування дитячої сліпоти

Дитина | 11:00, 21.04.2021

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера. Це ціле сімейство спадкових захворювань сітківки.

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимпто

Синдром, який може виникнути у дитини після COVID-19

Дитина | 21:00, 20.04.2021

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимптомній формі, частіше відзначається специфічний запальний синдром.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

Яке правильне дозування ліків для дітей? Доцент Елке Крекельс та її колеги виявили, що для деяких ліків це можна визначити досить просто.

Визначаємо дозування ліків для дитини

Консультації | 19:45, 19.04.2021

Яке правильне дозування ліків для дітей? Доцент Елке Крекельс та її колеги виявили, що для деяких ліків це можна визначити досить просто.

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають со

Як відбивається нестача сну на здоров'ї дитини

Дитина | 10:00, 19.04.2021

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають соціальні та емоційні проблеми. Який ще негативний вплив має нестача сну на дитину?

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: