Пандемія COVID-19 стала прииною виникнення тривожних думок

Adoption
Date
  • 81 Переглядів
І не лише цього. Повідомляє сайт Наша мама.

4601_30.jpg (26.05 Kb)

Вчені зі штату Луїзіана відзначають, що люди на самоізоляції зіткнулися з ожирінням і психічними проблемами, повідомляє НВ.

"Наказ про те, щоб сидіти вдома, дійсно призвів до одного значного позитивного результату для здоров’я. В цілому, здорове харчування збільшилося, тому що ми менше їли поза домом. Однак ми стали більше перекушувати. У нас менше фізичних вправ, а рівень тривожності збільшився вдвічі", — сказала Лінн Редман, доктор філософії, заступник виконавчого директора з наукової освіти в Центрі біомедичних досліджень Пеннінгтон в Університеті штату Луїзіана.

"Люди з ожирінням поліпшили своє харчування. Але вони також отримали різке погіршення психічного здоров’я і найбільше збільшення у вазі. Одна третина людей з ожирінням набрала вагу під час карантину в порівнянні з 20,5 відсотками людей з нормальною або надлишковою вагою", — сказала доктор Редман.

Більше 12 000 людей по всьому світу взяли участь в опитуванні, а 7 754 особи заповнили докладну онлайн-анкету, причому не лише з США, а й з усього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, Covid-19


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмн

Як цвіль вдома шкодить вашому здоров'ю

Сімейні справи | 00:35, 24.11.2020

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмножується, вивільняючи пори, які абсолютно непомітні. Ви цього навіть не відчуєте.

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Хвороби | 06:40, 23.11.2020

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Немає препаратів, які мають ефект

Лікарі про те, чому не можна втручатись в імунітет

Профілактика і лікування | 06:35, 22.11.2020

Немає препаратів, які мають ефект "підвищення" імунітету!

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська т

У час пандемії коронавіруму: У чому шкода КТ?

Хвороби | 00:40, 21.11.2020

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська трубка і багато рядів датчиків обертаються навколо досліджуваної області і роблять відразу багато «ка

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здо

Чим для здоров'я небещпечний прийом імуностимуляторів?

Профілактика і лікування | 23:55, 20.11.2020

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здоров'я?

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки

Як часто "повинні" хворіти діти в садочку?

Хвороби | 22:40, 20.11.2020

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки насправді дитина може хворіти за рік, якщо відвідує дитячий колектив?

Чому шкідливо вживати антибіотики в дитячому віці?

Дитина | 22:00, 20.11.2020

У клініціМайо встановили: якщо дитина у віці до 2 років приймала антибіотики, згодом у неї нерідко розвивалися небезпечні недуги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: