Вугрі: що робити?

Adoption
Date
  • 3182 Переглядів
21875.jpg
Акне - проблема, яка деколи стосується не тільки підростаючого покоління, але й цілком дорослих жінок.


Причини появи вугрів:

1. Підлітковий вік. В організмі людини починається глобальна перебудова, спровокована підвищеним виділенням гормонів: починають рости вуса і борода, у дівчаток збільшуються молочні залози, триває бурхливе зростання всіх органів і систем, відбувається становлення репродуктивної функції. Захворюванню акне схильне близько 85 відсотків підлітків. Однак молодий вік і гормональні зміни - не єдина причина появи непроханих гостей на обличчі.

2. Жирна шкіра. Друга за поширеністю причина утворення вугрів - порушення функції сальних залоз. Коли утворення шкірного жиру відбувається в надмірних кількостях, виникнення запалення неминуче, адже густий жир закупорює крихітні протоки сальних залоз. Так утворюються білі "просяне зернятка" - чорні крапки на шкірі, а якщо приєднується запальний процес, то вони перетворюються в червоні прищики. Це відбувається аж ніяк не через неохайність, Ви можете вмивати обличчя хоч десять раз на добу, але все одно не позбудетеся від чорних крапок - це не бруд, а своєрідний продукт взаємодії повітря і шкірного жиру.

3. Часті стреси. Порушення в роботі організму. Шкіра є своєрідним лакмусовим папірцем, який одразу ж відгукується на всі патологічні процеси, що відбуваються в організмі. Зверніть увагу на локалізацію, де найчастіше з'являються вугрі. Якщо вони завжди з'являються на підборідді, то варто в обов'язковому порядку відвідати гінеколога-ендокринолога та гастроентеролога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обличчя жінки розповість, скільки у неї буде дітей

Існує величезний вибір методик і способів лікування акне:

1. Галотерапія
Дуже приємний і ефективний для пацієнта метод лікування акне. Пацієнт занурюється в спеціальну соляну кімнату, перебування в якій приносить комплексну користь всьому організму. Випари солі підсушують і дезінфікують шкіру, дозволяючи позбутися обридлих вугрів.

2. ЕЛОС
Метод заснований на дії радіочастотної енергії та лікувального блакитного світла. Сама процедура абсолютно безболісна, район обробки перед та після лікування змащується спеціальним гелем. Насадка апарату підноситься до області шкіри, яку потрібно обробити, потім виробляється спалах і насадка переміщається на наступну ділянку, що вимагає лікування. Після процедури може виникнути легке почервоніння і печіння шкіри. Нова методика ЕЛОС дуже ефективна: за 8-10 сеансів можна повністю очистити шкіру і забути про обридливі вугрі.

3. Мікродермабразія
Являє собою шліфування з метою позбавлення від відмерлих клітин шкіри і стимуляції генерації нових. Фактично, ця процедура являє собою сучасний ефективний пілінг, який проводить досвідчений лікар-косметолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вугрі, акне, лікування, профілактика


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Перш за все, ви повинні знати, що засоби для прання, якими ви перете

Як правильно прати дитячий одяг?

Дитина | 08:50, 14.01.2021

Перш за все, ви повинні знати, що засоби для прання, якими ви перете "дорослі" речі, категорично не можна використовувати при пранні дитячих!

Прийнято вважати, що каші - це корисна їжа. Однак, не всі каші приносять користь нашому організму.

Каші, які найбільше шкодять нашому здоров'ю

Профілактика і лікування | 08:50, 13.01.2021

Прийнято вважати, що каші - це корисна їжа. Однак, не всі каші приносять користь нашому організму.

Науковці з Техаського університету в Остіні дослідили, що для здорового сну людині необхідна певна температура тіла, яку можна підтримувати прийнявши

Науковці винайшли метод, як легко і швидко заснути

Профілактика і лікування | 05:50, 11.01.2021

Науковці з Техаського університету в Остіні дослідили, що для здорового сну людині необхідна певна температура тіла, яку можна підтримувати прийнявши теплий душ або ванну.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Чим, традиційно, ми снідаємо? Канапки, кава, вівсянка? Давайте дізнаємось перелік продуктів, якими протипоказано снідати.

Чим не можна снідати за жодних обставин?

Харчування | 06:50, 10.01.2021

Чим, традиційно, ми снідаємо? Канапки, кава, вівсянка? Давайте дізнаємось перелік продуктів, якими протипоказано снідати.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Бути щасливими хочуть усі, але не всі знають, що на наше відчуття щастя впливають навіть гормони.

5 гормонів щастя, які можна "підняти" самостійно

Профілактика і лікування | 08:50, 09.01.2021

Бути щасливими хочуть усі, але не всі знають, що на наше відчуття щастя впливають навіть гормони.

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.