Медики вияснили, що викликає хронічну втому

Adoption
Date
  • 1516 Переглядів
Від звичайної побутової втоми синдром хронічної втоми відрізняється тим, що відновлення працездатності організму не настає навіть після адекватного відпочинку. Крім фізіологічних проявів, людина починає відчувати емоційну пригніченість, відсутність мотивації до активної діяльності, зниження самооцінки, ізоляцію від суспільства, підвищену дратівливість. Основні симптоми, що провокують розвиток синдрому хронічної втоми, виникають через брак в організмі лецитину. Він міститься в курячому жовтку, гречці, молочних продуктах, бобових і рибі.

7238_sindrom_hronicheskoy_ustalosty.jpg (25.51 Kb)

• Для початку пройдіть обстеження на предмет хронічних захворювань або інфекцій. Алергія, діабет і навіть деякі вірусні інфекції сприяють прояву подібних симптомів.

• Нормалізуйте режим відпочинку і фізичного навантаження. Добре, якщо ви будете дотримуватися чіткого розпорядку дня.

• Вчіться говорити "ні!". Для цього існують навіть спеціальні тренінги. Це вміння відстоювати власні кордони і поважати своє "Я".

• Якщо ви трудоголік, розберіться в собі – що це вам дає? Можливо, почуття зверхності над іншими людьми. Можливо, це спосіб справитися з тривогою, відчути себе гідним членом суспільства. А може, ви повторюєте звичку когось із батьків? Задумайтесь, чи варта гонка "за морквиною" втраченого здоров'я і сімейних труднощів.

• Намагайтеся приділяти фізичним вправам 30-60 хвилин на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні засоби від постійної втоми

• Виберіть відповідний режим харчування: деякі люди краще працюють після легкого перекусу, в той час як інші можуть працювати, тільки добре поївши. Уникайте жирної їжі, оскільки жири переробляються повільніше, ніж вуглеводи, і це може знизити активність.

• Протягом дня робіть невеликі перерви в роботі.

• Поїдьте у відпустку або хоча б на вихідні відключіть телефон і відпочиньте вдома.

• Як можна менше перевтомлюйте себе зайвою інформацією. Комп'ютер і телевізор не повинні бути фоном під час відпочинку.

• Знайдіть спосіб гармонізувати свій емоційний стан. Слухайте спокійну музику, підберіть фразу або молитву, яка дає вам відчуття спокою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Основні причини хронічної втоми

Ляжте зручно. Зробіть глибокий вдих і видих. Відчуйте, як тіло поступово починає розслаблятися... Уявіть себе там, де відчуваєте добре і захищено. Це може бути знайоме місце або те, що намалює ваша уява. Розгляньте його. Які запахи, звуки ви відчуваєте? Що хочеться зробити? Це ваше місце сили, в яке ви можете повертатися. Побудьте в ньому стільки, скільки захочете.

Корисно практикувати подібну релаксацію перед сном. Це сприяє перебудові організму на більш спокійний ритм, зупиняє потік думок, і при регулярній щоденній практиці ви швидше відчуєте, як у вас стає все більше сил для активного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: втома, стрес, дратівливість, народні засоби, психологія, хронічна втома, лікування, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмн

Як цвіль вдома шкодить вашому здоров'ю

Сімейні справи | 00:35, 24.11.2020

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмножується, вивільняючи пори, які абсолютно непомітні. Ви цього навіть не відчуєте.

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Хвороби | 06:40, 23.11.2020

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Немає препаратів, які мають ефект

Лікарі про те, чому не можна втручатись в імунітет

Профілактика і лікування | 06:35, 22.11.2020

Немає препаратів, які мають ефект "підвищення" імунітету!

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська т

У час пандемії коронавіруму: У чому шкода КТ?

Хвороби | 00:40, 21.11.2020

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська трубка і багато рядів датчиків обертаються навколо досліджуваної області і роблять відразу багато «ка

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здо

Чим для здоров'я небещпечний прийом імуностимуляторів?

Профілактика і лікування | 23:55, 20.11.2020

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здоров'я?

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки

Як часто "повинні" хворіти діти в садочку?

Хвороби | 22:40, 20.11.2020

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки насправді дитина може хворіти за рік, якщо відвідує дитячий колектив?

Чому шкідливо вживати антибіотики в дитячому віці?

Дитина | 22:00, 20.11.2020

У клініціМайо встановили: якщо дитина у віці до 2 років приймала антибіотики, згодом у неї нерідко розвивалися небезпечні недуги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: