Вживання алкоголю чоловіками негативно впливає на майбутню дитину

Adoption
Date
  • 224 Переглядів
Жінкам не можна вживати алкогольні напої під час вагітності через ризик вроджених вад у ненародженої дитини. Тепер дослідження показують, що споживання алкоголю батьком до зачаття також пов’язане з дефектами росту дитини.

5685_4.jpg (26.44 Kb)

Дослідження, які вивчають фетальний алкогольний синдром (ФАС), зосереджуються виключно на впливі алкоголю, який споживає мати. Однак, оскільки чоловіки п’ють більше і мають вищу ймовірність запою, ніж жінки, вчені вирішили дослідити, що відбувається, коли мати, батько або обидва партнери вживають алкоголь.

Виявилось, що вживання алкоголю чоловіками до зачаття спричинило ФАС, а саме порушення розвитку мозку та обличчя.

Що таке ФАС
За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC) і Національного інституту здоров’я (NIH), ФАС – це розлад плода, спричинений вживанням алкоголю матір’ю під час вагітності.

ФАС важко діагностувати, але при цьому лікарі зараз шукають:

- аномальні риси обличчя;
- вагу, зріст або те й інше нижче середнього;
- проблеми центральної нервової системи, такі як маленький розмір голови, проблеми з увагою та гіперактивністю або погана координація;
- перевірка вживання алкоголю матір'ю під час вагітності.

Нове дослідження розкриває потенційну сліпу пляму в діагностичних критеріях ФАС.

Вживання алкоголю батьком перед зачаттям шкодить розвитку дитини
Дослідження виявило черепно-лицьові відмінності, пов’язані з ФАС, у нащадків, народжених від батьками, які регулярно вживали алкоголь у межах або більше, ніж допустимої норми. Тому вчені рекомендують, щоб обидва батьки мають обмежити або відмовитися від споживання алкоголю, перш ніж намагатися завагітніти.

А першим кроком у цьому процесі є поширення інформації про репродуктивну небезпеку вживання алкоголю для обох батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пити алкоголь, планування вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В яку пору року народжується найбільше тих, хто доживає до 100 років?

Коли народитися, щоб стати довгожителем?

Здоров'я | 08:20, 12.10.2023

В яку пору року народжується найбільше тих, хто доживає до 100 років?

Старше покоління часто нарікає на молодих дівчат, які доволі стрункі, а часом - зовсім, як билинки. Мовляв, як вона завагітніє і дитину виносить? Чи п

Чи правда, що худим жінкам важче зачати дитину?

Мама | 08:20, 10.10.2023

Старше покоління часто нарікає на молодих дівчат, які доволі стрункі, а часом - зовсім, як билинки. Мовляв, як вона завагітніє і дитину виносить? Чи правда, що між цими процесами є зв'язок?

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині

7 фактів про овуляцію, які вас здивують

Мама | 02:00, 10.10.2023

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині жіночого організму 3-5 днів в пошуках яйцеклітини, яку можна було б запліднити.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Планування дитини - це важливий етап у житті будь-якої сім'ї. Це вимагає уважного розгляду різних факторів та врахування особистих потреб кожного парт

Як і коли правильно запланувати дитину?

Сімейні справи | 12:01, 25.09.2023

Планування дитини - це важливий етап у житті будь-якої сім'ї. Це вимагає уважного розгляду різних факторів та врахування особистих потреб кожного партнера. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які варто врахувати при плануванні дитини.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Якщо ви бажаєте, щоб обов'язково народився хлопчик, чи мрієте про дівчинку, то стать майбутньої дитини можна запланувати самостійно.

Як запланувати стать майбутньої дитини?

Плануємо дитину | 10:00, 16.09.2023

Якщо ви бажаєте, щоб обов'язково народився хлопчик, чи мрієте про дівчинку, то стать майбутньої дитини можна запланувати самостійно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: