4 ознаки того, що жінка підсвідомо не хоче дітей

Adoption
Date
  • 451 Переглядів
Є думка, якщо материнський інстинкт не прокинувся до зачаття, він прокинеться про час вагітності. Якщо не прокинувся під час вагітності, він прокинеться одразу, як візьмеш на руки немовляти. А якщо не прокинувся навіть після цього? Привіт, післяпологова депресія, безсилля, вина та аутоагресія у всій красі.

7781_1.jpg (30.52 Kb)

Ось чотири ознаки, що жінка ще не готова стати матір'ю:

ПІДСВІДОМИЙ СОРОМ
Соціум зацікавлений у нових людях, ми апріорі повинні розмножуватися. І, звичайно, ця ідея всіляко підтримується різними висловлюваннями на рівні групового совісті. У соцмережах, у ЗМІ та просто у виступах публічних персон ця ідея завжди у виграші, адже можна бути впевненим, що вона викличе загальну підтримку. Демагогам усіх мастей просто подарунок, а не тема. Можна спокійно соромити, дбати, бути білим і пухнастим і мати інші плюшки.

Так укоренилася установка «Ти жінка, отже, має хотіти стати матір'ю». У цьому сенс життя будь-якої жінки. А будь-який рух у бік цієї ідеї — бунт, удобрений соромом.

Молода жінка може навіть не мати ресурсів на те, щоб відчути свою готовність і зрілість до такого відповідального кроку. Звідси і перша ознака того, що жінка не готова до материнства: прихований, постійний фонове почуття сорому перед суспільством.

Жінка в цьому випадку завжди демонстративно показує, що хоче, дуже хоче дітей, але в неї чомусь щось не виходить. То кар'єру будувати треба, то в іншу країну терміново переїхати, то другий університет закінчити чи кандидатську захистити. Тобто вона ніби захищається від цієї ідеї конкретними діями та очікуванням на результат, який виправдовує її бездітність.

ПОЧУТТЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПЕРЕД БАТЬКАМИ
Батьки бажають онуків. Чим токсичнішими і не готовими до усвідомленого батьківства свого часу були батьки, тим більший вплив на волю та почуття своєї дочки вони мають зараз. І при цьому менше вона насправді готова стати мамою у свої 20.

Зовсім не означає, що потрібно копіювати батьківську поведінку і народжувати тільки з почуття обов'язку, не маючи на те особистого бажання. Тому що саме це почуття, що ти винна, зобов'язана будь-що-будь народити, але при цьому ніби робиш крок у прірву, вказує на те, що ще рано.

ДИТИНА ЗДАЄТЬСЯ ПОРЯТУНКОМ
Біологічно жінка дозріває для материнства після 22-23 років. Іноді вікові рамки зсуваються, але частіше в такому віці починає відчуватися гостре, фізіологічне бажання народити.

Спочатку все ж таки потрібно поглянути на реальність чесно — чи є чоловік і почуття до нього, наскільки все стабільно у відносинах, чи можна назвати ваш шлюб сім'єю. Якщо чоловік п'є-б'є або хтось із подружжя зраджує, або сварки закінчуються регулярними обіцянками когось із двох подати на розлучення, то як би гормони не скакали, дитині в такому союзі з'являтися небезпечно. Він не згуртує, а лише посилить ті, що вже мають проблеми у відносинах. Спочатку потрібно розібратися у них.

ГОДИННИКИ ЦОКАЮТЬ
Вік підганяє. І начебто особливого бажання немає, але — це варіація соціумного тиску — годинник цокає, час народжувати. Однак, чи всім це треба?

Пам'ятаю, одна жінка навіть у своїй квартирі зробила дитячу, мовляв, з'явиться колись дитина. При цьому вела вона такий напружений спосіб життя, що ніяк не міг він з'явитися. То чоловіки її не влаштовували, то колись, то раптом величезний кредит взяла, погасити ж треба, які діти. То ремонт затіяла. Ну і таке інше. А коли прийшов клімакс, вона ніби з полегшенням зітхнула і зробила з дитячого кабінету, де вже з повним правом почала писати свої книги, які раніше чомусь писала на кухні.

Тобто їхнє життя теж не безглузде і не безцільне. Вони не хочуть народжувати, а хочуть згортати гори — і натомість страждають від почуття провини за свою бездітність. Хоча нерідко вони стають «мамами» іншим людям, особливо коли приймають своє небажання мати дітей, або вимушену бездітність, погоджуються з цим усвідомлено. Втім, ця усвідомленість у зрілому віці найчастіше призводить до того, що жінка всиновлює малюка з дитбудинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка не хоче дітей, післяпологова депресія, планування вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як багато пар хочуть мати дитину, але не можуть, бо їм поставили сумний діагноз

Науковці виявили ген, який відповідає за безпліддя

Безпліддя | 00:30, 27.05.2024

Як багато пар хочуть мати дитину, але не можуть, бо їм поставили сумний діагноз "безпліддя"?! Як тепер стало відомо, за нього відповідає один ген. І його виявили українські вчені.

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштов

Де в Україні безкоштовно лікувати безпліддя?

Безпліддя | 11:20, 26.05.2024

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштовно, всі кошти медзакладу сплачує держава.

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, щ

Чи сприяє використання смартфонів розвитку чоловічого безпліддя?

Безпліддя | 09:30, 25.05.2024

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, що гаджет може нести небезпеку не лише на самопочуття, а й для продовження роду.

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

Більшість жінок планують вагітність, поки у них міцне здоров'я. З кожним роком після 35 кількість яйцеклітин в організмі жінки зменшується, відповідно

Чи можливо завагітніти у 45 років?

Плануємо дитину | 01:20, 03.05.2024

Більшість жінок планують вагітність, поки у них міцне здоров'я. З кожним роком після 35 кількість яйцеклітин в організмі жінки зменшується, відповідно і шанси завагітніти падають. Та це не означає, що жінка у 45 не може сама завагітніти і виносити зд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: