Вітамін Е: користь при підготовці до вагітності

Adoption
Date
  • 1093 Переглядів
Підготовка до зачаття та вагітності - важливий етап у житті майбутніх батьків. Під час планування вагітності лікар може призначити різноманітні вітаміни та добавки. Незамінним стане вітамін Е.

Вітамін Е при плануванні вагітностіВітамін Е може так впливати на тіло людини:

1. Гальмує старіння клітин, нормалізує процеси їх розподілу і перешкоджає переродженню нормальних тканин в пухлинні, покращує дихання на клітинному рівні.

2. Покращує роботу серця, сприяє нормальному кровообігу і кровопостачанню органів (печінки, мозку, м'язів), в зв'язку з чим підвищується їхня працездатність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які вітаміни потрібні дитині восени?

3. Сприяє нормальному перебігу процесів в статевій системі жінок (менструального циклу, овуляції , дозрівання яйцеклітин, виробленню статевих гормонів).

4. При вагітності вітамін Е бере участь у формуванні плаценти, тканин плода, виробленні прогестерону і гормонів для підготовки до лактації.

5. У чоловіків покращує репродуктивну функцію, підвищує потенцію (за рахунок збільшення кровопостачання органів малого тазу), сприяє розвитку сперматозоїдів.

6. Впливає на синтез білкових речовин, які входять до складу опорно-рухової системи, знешкоджують токсичні речовини і беруть участь в імунному захисті.

Самостійно не варто призначати собі ті чи інші вітаміни. За результатами аналізів лікар скаже, чого саме бракує у вашому організмі.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, вітамін Е, зачаття, діти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Найкращий пора року для зачаття дитини

Плануємо дитину | 20:30, 15.04.2021

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Вчені з Гарвардського Університету з'ясували, що перероблене м'ясо чинить негативний вплив на якість сперматозоїдів, а значить - зменшує шанси на бать

Цей продукти негативно впливає на фертильність чоловіка

Тато | 19:45, 15.04.2021

Вчені з Гарвардського Університету з'ясували, що перероблене м'ясо чинить негативний вплив на якість сперматозоїдів, а значить - зменшує шанси на батьківство.

Надію на те, що безпечні оральні контрацептиви для чоловіків стануть цілком реальним засобом запобігання небажаній вагітності, подарували парам австра

Вчені створили контрацептиви для чоловіків

Мама | 17:00, 15.04.2021

Надію на те, що безпечні оральні контрацептиви для чоловіків стануть цілком реальним засобом запобігання небажаній вагітності, подарували парам австралійські дослідники.

Англійські вчені з'ясували, у якому віці чоловікові варто ставати татом. У якому віці жінкам народжувати дитину?

У якому віці найкраще планувати дитину

Плануємо дитину | 12:00, 14.04.2021

Англійські вчені з'ясували, у якому віці чоловікові варто ставати татом. У якому віці жінкам народжувати дитину?

У єдиних дітей ближчі відносини з батькамиУ одному з досліджень психологині Тоні Фабло, опублікованому у 1986 році, з’ясувалося, що серед опитаних діт

3 факти на користь однієї дитини в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 14.04.2021

У єдиних дітей ближчі відносини з батькамиУ одному з досліджень психологині Тоні Фабло, опублікованому у 1986 році, з’ясувалося, що серед опитаних дітей ті, які виросли самі в сім’ї, мали міцніші і кращі відносини з батьками. А у дослідженні Франкфур

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму.

Шкода ранньої вагітності для здоров'я

Вагітність та пологи | 00:20, 14.04.2021

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму.

Для дитинки важливо обирати ім'я, з яким буде комфортно жити у будь-якому куточку світу.

Обираємо універсальне ім'я для малюка

Плануємо дитину | 22:00, 13.04.2021

Для дитинки важливо обирати ім'я, з яким буде комфортно жити у будь-якому куточку світу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: