Якщо ви мрієте про велику сім'ю: Коли краще завагітніти

Adoption
Date
  • 2156 Переглядів
Мрієте про велику сім’ю, тоді варто зачати дитину в 23 роки, - попереджають британські експерти Шеффілдського університету. А тим жінкам, які хочуть тільки одну дитину, не повинні затягувати з цим питанням до 32 років.

9360_1392186075_img_0966.jpg (38.26 Kb)

Висновки засновані на розробленому фахівцями так званому калькуляторі народжуваності, який був створений після аналізу більш 58000 жінок. Калькулятор, представлений у вигляді таблиці, яка показує, який вік є найкращою для зачаття дитини в залежності від кількості дітей, яку хоче мати жінка. Британські експерти вважають, що таблиця є настільки корисною, що повинна демонструватися студентам, щоб підкреслити ризики затримки материнства.

Розробка даного калькулятора викликана сформованим станом справ у суспільстві, при якому все більша кількість жінок хочуть відкласти материнство до тих пір, поки не досягнуть успіхів у кар’єрі, не стануть фінансово стабільними або не знайдуть відповідну людину. Згідно з даними, близько половини всіх дітей в даний час з’являються на світ від жінок у віці від 30 років і старше, а число дітей, народжених жінками у віці від 40 років і вище, потроїлася за останні 20 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ятірка найнебезпечніших хвороб

При використанні калькулятора народжуваності жінка вирішує, скільки дітей вона хоче мати і як вона збирається завагітніти – природним шляхом або за допомогою ЕКЗ. Після цього таблиця показує, в якому віці їй краще намагатися створити сім’ю, щоб мати 90%, 75% або 50% шансів на успіх. Наприклад, жінка, яка намагається зачати дитину в 23 роки, буде мати 90% шансів мати трьох дітей. Але якщо вона чекає до 31 року, шанси стати матір’ю трьох дітей зменшуються до 75%; якщо ж до 35 років – шанси знижуються до 50%. Жінці, яка хоче двох дітей, слід починати планувати їх з 27 років, коли шанси на успіх високі (90%), у той час як жінкам, які хочуть одну дитину, можна планувати вагітність до 32 років – шанси на успіх будуть аналогічні. При цьому варто розуміти, що ЕКЗ не дає високої гарантії успішного зачаття в будь-якому віці, а лише, як правило, дає жінці лише кілька додаткових років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, планування вагітності, багатодітна сім'я. дитина, коли народжувати, як завагітніти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як показує практика, до народження дитини неможливо підготуватися — скільки б книг та корисних статей ви не прочитали, реальність все одно виявиться з

Чи готові ви до другої дитини? Запитання, які допоможуть зрозуміти це

Плануємо дитину | 23:00, 22.01.2022

Як показує практика, до народження дитини неможливо підготуватися — скільки б книг та корисних статей ви не прочитали, реальність все одно виявиться зовсім не такою, як очікувалося. Вважається, що з плануванням другої дитини має бути трохи простіше -

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про т

Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році

Вибираємо Ім'я | 10:00, 20.01.2022

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про те, як найчастіше називали малюків 2021.

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість т

Лейкоцити та репродуктивна система жінки

Вагітність та пологи | 19:00, 18.01.2022

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість та вид лейкоцитів змінюються щодня протягом усього менструального циклу.

Салат з авокадо і оливковою олією може допомогти жінкам, які намагаються завести дитину шляхом штучного (екстракорпорального) запліднення (ЕКЗ). До та

Авокадо допомагає жінкам... завагітніти

Плануємо дитину | 10:00, 17.01.2022

Салат з авокадо і оливковою олією може допомогти жінкам, які намагаються завести дитину шляхом штучного (екстракорпорального) запліднення (ЕКЗ). До такого висновку прийшли європейські вчені.

Розбираємося, що потрібно знати про фази менструального циклу, коли збираєшся зачати дитину.

В який день найлегше зачати дитину?

Зачаття | 07:00, 17.01.2022

Розбираємося, що потрібно знати про фази менструального циклу, коли збираєшся зачати дитину.

Згідно з новим дослідженням кардіологів, вживання алкоголю навіть за кілька місяців перед зачаттям дитини може призвести до вродженого пороку серця.

Чи можна чоловікам пити алкоголь перед зачаттям дитини?

Плануємо дитину | 08:00, 12.01.2022

Згідно з новим дослідженням кардіологів, вживання алкоголю навіть за кілька місяців перед зачаттям дитини може призвести до вродженого пороку серця.

Євген Комаровський розповів, що після народження дитини 70% молодих батьків перестають відчувати сексуальний потяг один до одного.

Комаровський розповів, чому народження дитини може обернутися розпадом сім'ї

Доктор Комаровский | 05:00, 12.01.2022

Євген Комаровський розповів, що після народження дитини 70% молодих батьків перестають відчувати сексуальний потяг один до одного.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: