Контрацепція після пологів - необхідна

Adoption
Date
  • 1720 Переглядів
Багато молодих мам переконані, що до тих пір, поки триває годування грудьми і менструальний цикл не відновився, вагітність не настане. Тому до інтимного життя у цей проміжок часу вони ставляться досить легковажно, вважаючи, що контрацепція після пологів - зайва обережність. І даремно. Навіть за відсутності менструацій при годуванні дитини грудьми відбувається лактаційний криз, під час якого ймовірність вагітності досить висока. А це вельми і вельми небажано. Медики стверджують, що організм жінки повністю відновлюється тільки через півтора-два роки, раніше ж до виношування нового плоду він просто не готовий. Тому дуже великий ризик всіляких ускладнень, як для майбутньої дитини, так і для його мами.

А це вельми не бажано. Медики стверджують, що організм жінки повністю відновлюється тільки через півтора-два роки, раніше ж до виношування нового плоду він просто не готовий. Тому дуже великий ризик всіляких ускладнень, як для майбутньої дитини, так і для його мами.Нова вагітність може привести до розвитку у жінки залізодефіцитної анемії, істотно підвищує небезпеку передчасних пологів і викидню.

Крім того, вона може негативно позначитися на нормальному розвитку плоду, і нерідко призводить до цілого ряду патологічних змін. Ну, і, нарешті, навіть якщо всі - і вагітність і пологи пройдуть добре, двоє маленьких дітей відразу зажадають грандіозних витрат моральних, фізичних і матеріальних. А це далеко не кожним батькам під силу.

Аборти ж відразу після пологів, в цілому, створюють чимало проблем. Хірургічне втручання в ще не відновився матку може призвести до незворотних наслідків, а при медикаментозному аборті доведеться відмовитися від грудного вигодовування малюка.

Тому запобігання зачаттю після пологів - необхідний елемент статевого життя, нехтувати яким ні в якому разі не слід. Способів цього оберігання досить багато, і вибрати з них найбільш комфортний для себе може кожна подружня пара.

Контрацепція після пологів має свої особливості, адже жінка в цей час годує грудьми свою дитину, тому кошти контрацепції повинні бути максимально нешкідливими для її молока.

Існує дуже ефективний спосіб запобігання від небажаної вагітності, яким користувалися ще наші прабабусі - лактаційний аменорея. Суть її полягає в частому годуванні дитини грудьми. Таке вигодовування, яке повинно проводитися вдень через кожні чотири години, а вночі - через кожні шість годин, перешкоджає нормальному розвитку яйцеклітини. В результаті, овуляція не відбувається і менструальний цикл відновитися не може.

Чудовий спосіб уникнути небажаної вагітності після пологів - внутрішньоматкові контрацептиви або спіралі.

Оберігання після пологів можна здійснювати за допомогою традиційних презервативів. Вони доступні, недорогі, повністю нешкідливі. Єдиний їхній недолік - зниження чутливості під час сексу, що, звичайно ж, далеко не всіма подружжям вітається.

Вибирати спосіб контрацепції після пологів потрібно відразу, не чекаючи появи менструації. Це позбавить від непередбачених турбот і допоможе максимально зберегти здоров'я і мами, і її малюка.

За матеріалами "JustLady.ru"

Читайте також, чи може комп'ютер спровокувати викидень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, контрацерція


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як назвати дитину - право вибору лише її батьків, адже це їх чадо, вони за нього відповідають і мають повне право назвати хоч Януковичем, хоч Зеленськ

Імена, якими не можна називти дитину у жодному разі

Дитина | 23:55, 21.12.2020

Як назвати дитину - право вибору лише її батьків, адже це їх чадо, вони за нього відповідають і мають повне право назвати хоч Януковичем, хоч Зеленським (як би дивно це не звучало!).

6 переваг грудного вигодовування для дитини

Післяпологовий період | 18:00, 19.12.2020

Годувати дитину грудним молоком дуже корисно.

Які речі брати у пологовий будинок?

Пологи | 19:00, 15.12.2020

Варто дотримуватись списку.

Чтобы маме было удобно ухаживать за малышом, придумано множество различных приспособлений. Одним из таковых является подушка для кормления, которой мо

Виды и секреты выбора подушек для кормления

Вагітність та пологи | 15:46, 14.12.2020

Чтобы маме было удобно ухаживать за малышом, придумано множество различных приспособлений. Одним из таковых является подушка для кормления, которой можно пользоваться еще до рождения ребенка. Производители предлагают изделия различной формы и размеры

Непотрібні поради для молодих матусь

Мама | 22:00, 09.12.2020

Рекомендації, які точно не варто виконувати.

Багато чоловіків після народження дитини бояться приступити до малюка, а про зміну підгузок і заспокоювання дитячого плачу серед ночі і мова йти не мо

Мама і тато: Як поділити сімейні обов'язки перед новонародженим?

Сімейні справи | 22:45, 01.12.2020

Багато чоловіків після народження дитини бояться приступити до малюка, а про зміну підгузок і заспокоювання дитячого плачу серед ночі і мова йти не може. Та така "поведінка" рано чи пізніше призведе до нервового зриву новоспеченої мами, а далі - хова

Після народження дитини багато жінок потребують достатньо часу, щоб відновитись, як фізично, так і морально. Лікарі, традиційно, радять утримуватись в

Як відновити інтимне життя після пологів?

Секс | 01:00, 19.11.2020

Після народження дитини багато жінок потребують достатньо часу, щоб відновитись, як фізично, так і морально. Лікарі, традиційно, радять утримуватись від сексу перші 3-6 тижнів після пологів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: