13 переваг «сов» . Для тих, хто веде нічний спосіб життя

Adoption
Date
  • 2771 Переглядів
Незважаючи на те, що в нашому суспільстві більше поважають ранкових людей - «жайворонків», які рано лягають і рано встають, життя їх протилежностей - «сов» - має ряд своїх переваг. Адже, як відомо, «сов», звичайно, не застанеш ні світ, ні зоря у фітнес-центрі, і вже точно вони не приходять в офіс першими. Зате близько 8 години вечора в них, як і раніше, спостерігається великий запас сил і стимул до роботи.
Отже, якщо ви «сова», ви володієте унікальними здібностями і можливостями. Як мінімум, тринадцятьма:

1. Гнучкість робочого графіка

Будучи «совою», ви, напевно, вже пристосувалися до типового графіка «жайворонків», - починати роботу о 8 ранку і закінчувати о 5 вечора. Таким чином, ви можете підлаштуватися не тільки під стандартний розклад, але і адаптуватися під менш поширені варіанти ненормованого робочого дня. Ця можливість дозволяє вам, як працівникові, успішно працювати в нічну зміну, а як керівнику - мати в розпорядженні надурочні години.

2. Здатність укластися в «гарячі» терміни

Тільки тому, що «сови» приходять на роботу на годину пізніше за інших, - зовсім не означає, що вони не виконують свою роботу в повному обсязі. Їх продуктивність може помітно збільшитися під вечір. А коли терміни підтискають, сови можуть легко затриматися на роботі допізна або попрацювати понаднормово.

Якщо ви - «сова», то у вас завжди є час відпочити ввечері, навіть у робочі дні, які закінчуються пізніше звичайного. І які б не були складності на роботі, ви можете відкласти вирішення всіх проблем до ранку. На наступний день вирішення проблеми прийде саме, як прозріння.

3. Великі робочі можливості

Здатність вести ясний діалог у вечірній час може стати істотною перевагою для тих, кому доводиться працювати допізна або чиї колеги знаходяться в інших часових поясах.

4. Активна участь у житті суспільства

Якщо ви хочете відстоювати справу миру, надавати допомогу нужденним, здійснювати внесок в розвиток суспільства, - будучи «совою» здійснювати це набагато простіше.

Багато ліній взаємодії з суспільством - наприклад, роль керівника, чия діяльність пов'язана з некомерційними організаціями або волонтерами на допомогу дітям-сиротам, - підійдуть тим, у кого є вільний час і сили у вечірній час.

5. Сили на догляд за дітьми

В той час, як «жайворонки» чудово справляються з тим, щоб зібрати дітей до школи рано вранці, «сови» незамінні для догляду за дітьми у нічний час доби. Увечері у «сов» є сили на спілкування з дітьми, ігри та спільне читання з ними. Вони прекрасно впораються із завданням укласти малюків спати.

6. Близькість з підлітками

Циркадні ритми підлітків влаштовані так, що бажання спати у них з'являється ближче до 23:00 і пізніше. Напевно, ви не знали, але підлітки часто вичікують опівночі спеціально - тільки тоді вони можуть розкрити якусь важливу інформацію. Змінити ці шаблони поведінки практично неможливо. Але «сови» за рахунок свого небажання лягати рано, можуть обговорювати з підлітками якісь значущі питання тоді, коли ті будуть готові це зробити.

7. Насичене соціальне життя

Люди, що ведуть нічний спосіб життя, мають великі фізичні та емоційні резерви для участі у вечірніх дружніх посиденьках. Для «сов» насолодитися приємною вечерею, чи поговорити з друзями після робочого дня - зовсім не так втомлює. Цей факт розширює коло знайомств і зміцнює дружбу.

8. Професійне спілкування без кордонів

Припустимо, ви опинилися в діловій поїздці. У «сов» великий запас енергії для спілкування з колегами та клієнтами, для участі в конференціях і зустрічах. Коли серйозні справи вирішені, ви можете ближче познайомитися і поспілкуватися з колегами по роботі ввечері в неформальній обстановці. Це може бути корисно і для розвитку власного світогляду та ділових зв'язків, так і для бізнесу в цілому. Так як ці зв'язки можуть знадобитися в майбутньому.

9. Час на фізичну активність

Увечері - саме час зайнятися спортом, особливо в теплу пору року. Ви можете неквапливо пообідати, а ввечері, в годині о 7:30 або 8, присвятити час тренуванням. Можна пройтися, побігати, покататися на велосипеді або відвідати гойдалку. Вранці, як правило, особливо часу на тренування немає. Але зате ввечері «сови» можуть вдосталь насолодитися спортивними заняттями, ні на що не відволікаючись.

10. Дух співробітництва (в парі)

Для «сов», наприклад, дивним є той факт: як можна тверезо міркувати в 6 ранку! Зате для «жайворонків» це абсолютно нормально. Є пари, які не витримують різниці біоритмів і руйнуються. Але є й ті, хто навпаки, підтримують один одного і непогано пристосовуються.

В той час, як у «жайворонка» виходить краще виконувати щось з ранку, «сови» можуть взяти на себе частину справ, які можна виконати після обіду або ввечері. Наприклад, ВОНА («сова») займається з дітьми по вечорах, а ВІН («жайворонок») може допомогти їй з ранковими зборами дітей в школу.

11. Час для приготувань

Ніч - прекрасний час, щоб підготувати себе і свою сім'ю до наступного дня. Ви можете зварити кашу на ранок, зібрати сумку (або портфель для дитини), помити фрукти, підготувати заварювальний чайник і т.д. Якщо ви «сова», краще всього подібні речі вам зробити з вечора, бо зранку впоратися з ними ви точно не зможете.

12. Схильність до саморозвитку

Як би ви не намагалися, але якщо ви справжня «сова», змусити себе лягати раніше 10-11 вечора у вас не вийде. Зате у вас є маса вільного часу, яку ви можете упустити або використовувати для власного саморозвитку.

В ті вечори, коли ви не працюєте, не підробляєте, не готуєтеся до наступного дня або не клопочитеся з дітьми, у вас є час на читання, вебінари або різні навчальні курси. Ви можете відвідувати цікаві заходи, відстежувати останні тенденції моди, робити щось цікаве, що допоможе поліпшити ваше життя і ваше оточення.

13. Здатність до стратегічного мислення

Відпочинок в нічний час дає достатньо часу і простору, щоб глибоко задуматися про все, що відбувається у вашому житті: чи то мрії, кар'єра, фінанси. Темрява дарує спокій, який може допомогти вам гарненько обдумати поточну ситуацію. Таким чином, «сови» можуть мислити стратегічно: знаходити джерела існуючих проблем, закладати основу для майбутніх можливостей, визначати подальші кроки, які допоможуть реалізувати все задумане.

Якщо ви «сова», не треба себе звинувачувати в тому, що ви не так впевнені і зібрані зранку, як «жайворонки». При необхідності ви зможете встати раніше і зробити всі справи вчасно. А знаючи свої переваги, можна підвищити свою продуктивність в нічний час доби і більш ефективно використовувати свої природні особливості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: біоритми, сова, жайворонок, сон


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Національний Мультипредметний Тест (НМТ) - це важлива стадія в академічному шляху багатьох студентів. Цей тест, колись відомий як Зовнішнє Незалежне О

Підготовка до Національного Мультипредметного Тесту (НМТ): Кроки до Успіху

Новини | 17:35, 03.05.2024

Національний Мультипредметний Тест (НМТ) - це важлива стадія в академічному шляху багатьох студентів. Цей тест, колись відомий як Зовнішнє Незалежне Оцінювання (ЗНО), вимагає від кожного учасника високого рівня підготовки та глибокого розуміння предм

Під час подорожей особливо важливо дбати про свою безпеку та захист від різних непередбачуваних обставин. Страхування може стати вашим надійним союзни

Надійне страхування — ваша безпека та захист під час подорожей

Новини | 11:02, 03.05.2024

Під час подорожей особливо важливо дбати про свою безпеку та захист від різних непередбачуваних обставин. Страхування може стати вашим надійним союзником у таких ситуаціях, адже воно забезпечує фінансовий захист у разі екстрених подій.

Поява на світ дитини - це невимовна радість для батьків, проте такий процес також супроводжується серйозними змінами у житті. Щоб догляд за малюком бу

Mams.family - дитячий онлайн-магазин та надійний помічник у догляді за малюком

Новини | 12:40, 18.04.2024

Поява на світ дитини - це невимовна радість для батьків, проте такий процес також супроводжується серйозними змінами у житті. Щоб догляд за малюком був простішим, приємнішим та не виснажував новоспечених матусь, знадобляться товари для материнства та

Вишиванка – це символ української культури й традицій. Тому вибір вишиванки для малюка – відповідальне рішення, адже хочеться, щоб вона була не лише к

Як обрати ідеальну вишиванку для свого малюка: поради та рекомендації

Новини | 16:24, 20.03.2024

Вишиванка – це символ української культури й традицій. Тому вибір вишиванки для малюка – відповідальне рішення, адже хочеться, щоб вона була не лише красивою, але й зручною та безпечною. Інтернет-магазин «Мамa купи» пропонує великий вибір вишиванок д


Дитяче крісло — це не батьківська забаганка, а життєва необхідність. Утримувальний пристрій надійно захищає малюка у разі аварії, знижуючи ризик травм

Як вибрати зручне автокрісло для дитини

Новини | 12:40, 23.01.2024

Дитяче крісло — це не батьківська забаганка, а життєва необхідність. Утримувальний пристрій надійно захищає малюка у разі аварії, знижуючи ризик травм до 80%. Сучасні моделі забезпечують максимальну зручність навіть у тривалій подорожі, «зростають» р

Бишкек, 15 января 2024 года - С течением времени и нарастающим вливанием цифровых технологий в повседневную жизнь, открытие банковской карты в Киргизи

Цифровая революция в финансах: узнайте, как легко стать обладателем банковской карты в Киргизии!

Новини | 01:07, 19.01.2024

Бишкек, 15 января 2024 года - С течением времени и нарастающим вливанием цифровых технологий в повседневную жизнь, открытие банковской карты в Киргизии стало еще более доступным и удобным. Новые технологии позволяют жителям страны воспользоваться циф

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: