Рослини можуть спілкуватись з людьми

Adoption
Date
  • 338 Переглядів
Дослідники з Сінгапуру прийшли до дивовижного висновку про те, що рослини можуть вступати в комунікацію з людьми. А це відкриття може стати основою нових рослинних технологій.

Рослини спілкуються з людьмиДослідники з Nanyang Technological University в Сінгапурі розробили невеликий матеріал, за допомогою якого можна відправляти електричні сигнали в рослини. Відомо, що самі рослини подібно до людського мозку також випускають електричні сигнали, реагуючи на навколишнє середовище - таким чином вони демонструють ознаки поганого здоров'я. Вчені з'ясували, що сигнали можна контролювати, щоб розширити можливості і функціонал рослин.

В ході експериментів електрод шириною в 3 мм прикріпили до одного з пасток рослини під назвою венерина мухоловка. Це м'ясоїдна рослина, природним чином вловлюють комах, яке використовує м'який термогель. Даний клей перетворюється з рідини в еластичною гель при кімнатній температурі. Через 1,3 секунди після того, як смартфон передав електричні імпульси електроду, венерина мухоловка закрилася.

Далі вчені прикріпили цю рослину до роботизованою руці, живити його електричними сигналами. Таким чином руку змусили підхопити падаючий тонкий провід товщиною в півметра. На думку авторів дослідження, отримані результати можуть стати основою для створення технологій на основі рослин начебто роботичних, які будуть використовуватися в протезуванні та інших сферах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рослини, спілкування, люди, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Рівень шкідливого холестерину підвищується під час менопаузи, і 10% цього підвищення, ймовірно, пов’язано зі змінами в статевих гормонах. Жінки зазвич

Вчені: гормональні зміни під час менопаузи безпосередньо пов’язані з погіршенням серцево-судинної системи

Мама | 00:30, 20.07.2022

Рівень шкідливого холестерину підвищується під час менопаузи, і 10% цього підвищення, ймовірно, пов’язано зі змінами в статевих гормонах. Жінки зазвичай піддаються менопаузі у віці від 48 до 52 років, що призводить до зниження рівня естрогену та підв

Починаючи з серпня 2022 року українці зможуть купувати в аптеках антибіотики лише за наявності електронного рецепту. Про це повідомило МОЗ.

МОЗ: антибіотики почнуть виписувати за електронним рецептом

Профілактика і лікування | 19:00, 14.07.2022

Починаючи з серпня 2022 року українці зможуть купувати в аптеках антибіотики лише за наявності електронного рецепту. Про це повідомило МОЗ.

Цю дозу буде рекомендовано окремим категоріям населення.

В Україні хочуть запровадити четверту бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Щеплення | 09:00, 10.07.2022

Цю дозу буде рекомендовано окремим категоріям населення.

1 вересня у Львові почнеться очне навчання у школах. Але якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина продовжувала навчання дистанційно, місто забезпечить таку

У львівських школах запровадять добровільне очне навчання

Навчання | 08:30, 10.07.2022

1 вересня у Львові почнеться очне навчання у школах. Але якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина продовжувала навчання дистанційно, місто забезпечить таку можливість. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

На сьогодні, під час одного візиту до медичного закладу, можна буде щепитися одразу від кількох хвороб.

Медики дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та інших інфекційних хвороб

Щеплення | 17:00, 06.07.2022

На сьогодні, під час одного візиту до медичного закладу, можна буде щепитися одразу від кількох хвороб.

Американські вчені стверджують, що немовлята можуть бачити дивні образи.

Вчені: немовлята бачать те, що не зможуть побачити дорослі

Дитина | 17:00, 05.07.2022

Американські вчені стверджують, що немовлята можуть бачити дивні образи.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: