Маленькі секрети здоров'я новонароджених

Adoption
Date
  • 2125 Переглядів
Маленькі діти самі по собі дуже унікальні і загадкові. Навіть новонароджена дитина таїть в собі багато секретів, про деякі з них розповіли в матеріалі.
6599_novorozhdennij.png (338.04 Kb)


1. Немовля вміє робити кілька справ одразу
Новонароджена дитина може смоктати і дихати. А дорослому це не під силу. Якщо ми будемо пити воду і одночасно дихати, то обов'язково поперхнемся. Чому цього не відбувається у немовлят? У новонароджених дітей під час смоктання м'яке піднебіння наближається до кореня язика. Таким чином роз'єднує порожнину рота з дихальними шляхами, і дитина може спокійно дихати носом, і не захлеснутися молоком. Після того, як дитина насмокчеться достатньої кількості молока, вона робить ковток. Після цього немовля знову продовжує дихати і смоктати.

2. Новонароджений до року ставить рекорд по збільшенню росту і ваги
За все своє подальше життя він більше так інтенсивно не додасть у вазі і в рості, як за свій перший рік. До першого Дня народження малюк потроїть свою вагу і виросте приблизно на 20-25 см. Навіть підлітки в період ростового стрибка не можуть похвалитися такими збільшеннями в довжині тіла за однорічний проміжок.

3. У новонародженого більше кісток, ніж у дорослого
У дорослої людини в скелеті налічується трохи більше 200 кісток (а саме, 206). У новонародженої дитини кісток значно більше (більше 300). Звідки така різниця? Справа в тому, що скелет новонародженого має свої особливості. Частина кісток заміщена хрящовою тканиною. У міру зростання дитини ця хрящова тканина замінюється кістковою, і окремі кісткові елементи зростаються між собою. Саме тому кількість кісток з віком зменшується.

4. У новонароджених дітей високий гемоглобін
Багато дорослих, навіть не маючи відношення до медицини, знають, що нормальний рівень гемоглобіну у дорослої людини коливається в межах від 120 до 160 г / л. А ось те, що такий гемоглобін для новонародженої дитини низький, знають одиниці. При рівні гемоглобіну 150 г / л у новонародженого малюка дитячий лікар поставить діагноз «анемія» і почне обстежити дитину. А ось рівень гемоглобіну 200-210 г / л для такого малюка аніскільки не високий, а дуже навіть нормальний. У міру дорослішання малюка рівень його гемоглобіну наблизиться до такого, як у дорослої людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: немовля, Новонароджений, організм, розвиток дитини, здоров'я дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Рівень гемоглобіну в крові має величезне значення для діагностики, адже, завдяки цьому показнику виявляються різні стани і захворювання організму, нап

Піднімаємо гемоглобін у дитини

Дитина | 07:00, 24.05.2022

Рівень гемоглобіну в крові має величезне значення для діагностики, адже, завдяки цьому показнику виявляються різні стани і захворювання організму, наприклад, залізодефіцитна анемія. Виявлення білка даного виду в середовищах, де його не повинно бути,

На третій день після пологів багато жінок стурбовані з приводу кількості грудного молока. Ці сумніви призводять до низки проблем і значно збільшують і

Як знати, чи вистачає дитині грудного молока

Післяпологовий період | 05:00, 24.05.2022

На третій день після пологів багато жінок стурбовані з приводу кількості грудного молока. Ці сумніви призводять до низки проблем і значно збільшують імовірність того, що вони відмовляться годувати грудьми свою дитину.

Дослідники кажуть, що новонароджені діти здатні ідентифікувати та впізнати своїх матерів за допомогою кількох ключових органів чуття.

Як немовлята впізнають своїх матерів після народження?

Дитина | 23:00, 23.05.2022

Дослідники кажуть, що новонароджені діти здатні ідентифікувати та впізнати своїх матерів за допомогою кількох ключових органів чуття.

Ваша дитина з першого дня росте, змінюється і вчиться. З вашою допомогою дитина може швидко покращити свої навички розвитку.

Заходи, що стимулюють фізичний розвиток у немовлят

Дитина | 08:30, 23.05.2022

Ваша дитина з першого дня росте, змінюється і вчиться. З вашою допомогою дитина може швидко покращити свої навички розвитку.

Перелом ребра не завжди легко визначити, особливо коли немовля не може сказати вам, що сталося. Якщо у вашої дитини травма грудної клітки, завжди звер

Перелом ребер у немовлят

Дитина | 02:30, 23.05.2022

Перелом ребра не завжди легко визначити, особливо коли немовля не може сказати вам, що сталося. Якщо у вашої дитини травма грудної клітки, завжди звертайтеся до лікаря для швидкої діагностики та лікування. Перелом ребра, якщо не лікувати, може завдат

Почнемо з найменших діток. Теплообмін в організмі новонароджених дітей (від народження і до 6 місяців) ще недосконалий, оскільки в цей період відбуває

Якщо у дитини часто холодні руки і ноги

Дитина | 10:00, 22.05.2022

Почнемо з найменших діток. Теплообмін в організмі новонароджених дітей (від народження і до 6 місяців) ще недосконалий, оскільки в цей період відбувається адаптація маленької дитини до нового навколишнього світу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: