Виховання дітей по-діснеєвськи: спірні вчинки та рішення мультяшних батьків

Adoption
Date
  • 739 Переглядів
У студії Disney непрості стосунки з батьками у мультфільмах. Дуже часто мами та тати гинуть на самому початку історії. Але навіть якщо їм вдається вижити у мультиках, розслаблятися ще зарано.

7270_9042.jpg (.22 Kb)


Діснеєвські сюжети нерідко будуються саме на конфліктах батьків та дітей. І хоча в результаті вони визнають помилки та налагоджують стосунки, пробачити деякі вчинки мультяшним батькам глядачі не можуть досі. Згадали найспірніші вчинки батьків у мультфільмах.

«Русалочка»

У царя Тритона було багато турбот: він правив морським царством і поодинці виховував дітей. Він любив їх, але не міг прийняти інтерес Аріель до людей. І коли Трітон дізнався, що Аріель збирає речі людей, він розлютився і знищив її колекцію.

У такий спосіб він хотів залякати доньку та змусити її слухатися. Але все сталося навпаки: дівчина втекла і уклала угоду з Урсулою, щоб жити на суші. Нестриманість Тритона та його прагнення контролювати доньку мало не коштували їй життя.

"Холодне серце"

Хоча король Агнарр і Королева Ідуна загинули в штормі, багато глядачів не стали шкодувати через це і запам'ятали, як погано ті обійшлися з Ельзою. Коли вони дізналися про магічні здібності доньки, то ухвалили спірне рішення та сховали її від зовнішнього світу.

Так і не навчившись керувати самотужки, Ельза ховалася і від сторонніх людей, і від своєї сестри. Але здібності Ельзи не тільки шкодили. До ізоляції вона встигла весело пограти із сестрою, використовуючи сили. Проте правило «Мовчи, терпи, від усіх укрой» змусило Ельзу ігнорувати свої почуття та проводити дитинство на самоті.

«Мулан»

Батьки Мулан не прислухалися до думки дочки і наполегливо вбирали її і вчили добрим манерам, щоб видати заміж. Їх не турбувало, що вона відчувала себе не в своїй тарілці. Через їх тиск, провалившись на зустрічі зі свахою, Мулан вирішила, що зганьбила свою сім'ю.

"У пошуках Немо"

Марліна нерідко звинувачують у тому, що він надмірно опікувався своїм сином Немо. Так, його дружина та інші діти загинули, тому він боявся втратити дитину та прагнув захистити її від усіх загроз. Для Марліна було б краще, якби Немо прожив усе життя у страху. Але Немо був звичайною дитиною, яка хотіла просто ходити до школи і грати з друзями. Саме через прагнення Марліна контролювати сина той зрештою і потрапив у біду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, батьків, Марліна, вчинки, багато, нерідко, здібності, просто, хотіла, мультфільмах


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мабуть, ні для кого не секрет, що діти дражняться в садку та школі.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Корисні підказки. Дражнилки (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 28.02.2024

Мабуть, ні для кого не секрет, що діти дражняться в садку та школі.

Звісно, що всі діти люблять канікули.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Корисні підказки. Канікули (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 27.02.2024

Звісно, що всі діти люблять канікули.

Діткам дуже важливо навчитися дружити.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Корисні підказки. Дружба (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 26.02.2024

Діткам дуже важливо навчитися дружити.

А вашы дітки бояться павуків?

Дивимось з дитиною. Мультфільм Золотий павучок (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 25.02.2024

А вашы дітки бояться павуків?Якщо допомагати один одному, тоді все вдасться.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Як звірі хату будували (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 22.02.2024

Якщо допомагати один одному, тоді все вдасться.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: