5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Adoption
Date
  • 102 Переглядів
Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

2084_3.jpg (14.79 Kb)


Давайте розглянемо 5 причин, через які ваш чоловік залишається на зв'язку зі своєю колишньою.

Він цінує її дружбу

Іноді ваш партнер може підтримувати зв'язок із колишніми, тому що цінує їхню дружбу. Закінчення романтичних відносин не обов'язково означає, що зв'язок має зникнути повністю.

Він може цінувати дружні стосунки та їхню спільну історію, тому для нього важливо підтримувати контакт.

Він не залишив минуле у минулому

Інша причина може полягати в тому, що він ще не повністю перейшов до нового етапу після розриву. Емоції можуть зберігатися навіть після розлучення, і підтримка зв'язку з колишньою може бути способом впоратися з втратою або заповнити порожнечу після розлучення.

Це не обов'язково означає, що він хоче повернутися у відносини, а скоріше те, що він все ще намагається розібратися зі своїми почуттями.

Невирішені питання

Іноді люди підтримують зв'язок із колишніми, щоб здобути ясність щодо розриву. Ваш партнер може мати невирішені питання або невирішені почуття, в яких він намагається розібратися, підтримуючи спілкування з колишньою. Це прагнення до завершення може завадити йому повністю відпустити минуле та рухатися вперед.

Він є батьком

Якщо у вашого чоловіка спільні діти з колишньою партнеркою, підтримка контакту має важливе значення для ефективного спільного виховання. Їм слід обговорювати батьківські рішення та інші питання, пов'язані з благополуччям їхніх дітей. У цій ситуації збереження поважних та дружніх відносин із колишньою має важливе значення для виховання дітей.

Запасний варіант

Інша причина може полягати в тому, що ваш партнер може розглядати підтримку зв'язку зі своєю колишньою як запасний варіант на випадок, якщо він захоче спробувати відновити романтичні стосунки в майбутньому. Тому важливо відкрито обговорювати свої наміри та межі, щоб забезпечити прозорість у будь-яких нових відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, розлучення, спілкується з колишньою


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: