Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Adoption
Date
  • 116 Переглядів
У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

5285_7.jpg (32.26 Kb)


Про що мудра жінка не розповість своєму чоловікові?

Про те, що в попередніх стосунках вона зраджувала партнера

Дізнавшись про зраду, нинішній партнер навряд чи скаже: "Так, ти зрадила, але ти спокутувала зраду своєю чесністю зі мною!" Навпаки, його реакція буде абсолютно зворотною. Це підірве його довіру.

Про те, що її подруга зраджує свого чоловіка

Стара приказка "Птахи з однаковим оперенням завжди тримаються разом" може бути застосована далеко не до всіх життєвих випадків, але це буде першою думкою, яка спаде чоловікові на думку, коли він дізнається про те, що в його супутниці є подруга-зрадниця. Швидше за все, він подумає, що його дама — птах того ж польоту.

Про те, що його друг проявляє до неї інтерес

Звісно, якщо подібна ситуація повторювалася неодноразово, жінці обов'язково варто зізнатися партнеру в тому, що його друг поводиться щодо нього таким нечесним чином. Але якщо це сталося один раз і більше не повторювалося, буде розумніше про це нічого не говорити.

Про те, що її приваблює хтось ще

На перший погляд, немає нічого страшного в тому, якщо жінка продемонструє захоплення красивим хлопцем, який живе по сусідству. Насправді вона зробить тим самим велику помилку. Жінка не повинна вимовляти такі речі вголос або демонструвати їх якимось іншим чином, оскільки цим завдасте удару по найслабшому місцю чоловіка — по его.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, чоловік, таємниці, стосунки, сім'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: