Які жінки обирають стосунки з одруженими чоловіками?

Adoption
Date
  • 296 Переглядів
Зважитись на стосунки з чоловіком, який вже має сім'ю, мабуть, не просто, адже тоді ти повинна розуміти, що він не буде з тобою на свята, не буде поряд щовечора обіймати перед сном, що він обіймає і цілує іншу, яку називає дружиною. Чи готова ти на це? Які жінки до цього готові?

8796_3.jpg (32.01 Kb)

Дослідження психологів показують, що ті, хто надають перевагу одруженим чоловікам, зазвичай мають свої власні особистісні особливості.

Вони можуть бути схильні до відчуття стабільності та безпеки, яку надає шлюб, що вже відбувся.

Також серед них часто можна зустріти жінок, які відчувають задоволення від відчуття переваги, усвідомлюючи, що можуть привернути увагу чоловіка, який вже перебуває у стосунках.

Бажання підтвердити свою привабливість

Для декого вибір одружених чоловіків лежить у їхньому бажанні підтвердити власну привабливість і бажаність.

Знаючи, що чоловік уже обрав когось, вони бачать це як підтвердження своєї власної привабливості та цінності. Простий приклад: жінка може відчувати задоволення, знаючи, що одружений чоловік звернув на неї увагу.

Простіше будувати стосунки

Для декого привабливість одружених чоловіків пов'язана з емоційними аспектами. Вони можуть відчувати, що, вступаючи у стосунки з кимось, хто вже перебуває у шлюбі, вони уникають складнощів, пов'язаних з інтимними емоційними зв'язками.

Наприклад, чоловік не дзвонитиме ночами або щось вимагатиме у стосунках. За підсумком жінка зможе побудувати "вільні" стосунки, в яких мінімум обов'язків і вимог.

Практичні міркування

Деякі люди можуть віддавати перевагу одруженим чоловікам з практичних міркувань. Наприклад, вони можуть бачити в них більш стабільного партнера, з яким можна розвивати стосунки в майбутньому.

Також усі чудово розуміють, що одружений чоловік уже готовий до серйозних стосунків. Тому здається логічним, що його можна просто забрати з сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки з одруженим чоловіком


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.

Україна має рекорд. Найповажніший вік учасниці марафонського забігу

Мама | 23:00, 20.06.2024

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.


Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей

Які продукти посилюють неприємний запах тіла в спеку?

Здоров'я | 08:30, 19.06.2024

Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей "ефект" особливо посилюється в спеку.

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливо

Коли немає часу: як замаскувати брудне волосся?

Мама | 07:40, 19.06.2024

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливості тут і зараз мити голову. Що тоді робити?

Розлучення - це боляче. Навіть якщо ви були його ініціатором. Багато тих, хто пережив цей складний процес і досі любив свого партнера, стверджували, щ

Що потрібно зробити після розлучення?

Сімейні справи | 06:20, 19.06.2024

Розлучення - це боляче. Навіть якщо ви були його ініціатором. Багато тих, хто пережив цей складний процес і досі любив свого партнера, стверджували, що розлучення по відчуттях таке ж, як смерть коханої людини. Тож, переживши усе це, важливо відновити

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку пощастить у другій половині 2024 року?

Сімейні справи | 01:20, 19.06.2024

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: