Через що жінки сивіють швидше?

Adoption
Date
  • 249 Переглядів
Сиве волосся традиційно асоціюються у нас зі старістю. Це не дивно, адже його поява пов'язана в першу чергу з природним процесом - вироблення меланіну, який відповідає за колір наших волосся, шкіри і очей, знижується з віком. Однак є безліч факторів, які можуть призвести до того, що сивина з'явиться в молодому віці. Наприклад, продукти, які ви їсте.

31_10.jpeg (34.46 Kb)

У чому причина ранньої сивини - головні винуватці
Причин, чому з'являється сиве волосся в 30 років (а то і раніше!) може бути кілька. Це і спадковість, і захворювання (аутоімунні, щитовидної залози, деякі генетичні), і надмірний фізичний або емоційний стрес і багато інших факторів.

Значну роль може грати спосіб життя. Куріння, вживання алкоголю, незбалансоване харчування і недостатній сон - все це можна додати в список того, що провокує появу сивого волосся в ранньому віці.

Важливо знати, що деякі причини передчасного посивіння можна усунути, уповільнивши цей процес, але відповідь на питання про те, чи можна зупинити появу сивого волосся, невтішна - звернути цей процес неможливо. Впадати у відчай, звичайно ж, не варто - при появі сивини відмінно допоможе фарба або хна.

Які продукти харчування можуть провокувати появу сивини
Безумовно, те, що ви їсте, відіграє роль в тому, в якому стані ваші шкіра, нігті і волосся. Але у вчених поки немає відповіді на питання про те, чого не вистачає в організмі, якщо сивіє волосся, і переконливих доказів того, що зміна раціону харчування може зупинити або звернути процес появи сивини.

Водночас деякі експерти припускають, що продукти харчування, що перешкоджають засвоєнню вітамінів і мінералів, які підтримують здоров'я волосся (вітамін B12, біотин, залізо, мідь і цинк), також можуть змусити їх швидше забарвитися в сірий колір. Серед таких називають:

- Апельсин. У них міститься багато аскорбінової кислоти, яка блокує всмоктування міді.
- Сире яйце. Вони заважають шлунково-кишковому тракту поглинати біотин.
- Алкоголь. Спиртне може погіршити засвоєння вітамінів групи В.
- Горіхи і насіння. Фітинова кислота, яка міститься в цільних зернах, бобах, насінні і горіхах, може блокуватися поглинання феритину (тип заліза).
- Сигарети і нікотинові жуйки. Нікотин може спровокувати дефіцит заліза.

Звичайно, хотілося б вірити, що є "чарівний" список того, що треба їсти, щоб не було сивого волосся, і того, яких продуктів краще уникати, щоб білясті пасма не набридали.

Але проблема не в продуктах, а в збалансованості вашого харчування - в тому, як ви їх поєднуєте, і наскільки добре ті чи інші елементи засвоюються організмом. Тому замість того, щоб терміново відмовлятися від апельсинів і горіхів, радимо все ж звернутися до фахівців - дієтологів і нутриціологів - і простежити за загальним станом здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сивина, сиве волосся


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти

Чому важливо давати дитині право на власну думку?

Розвиток дитини | 11:20, 19.07.2024

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти спати з собою улюблену машинку...

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: