Секрети мами, яка щаслива зі своїм партнером

Adoption
Date
  • 433 Переглядів
9885_2.jpg (33.74 Kb)

№1. Любіть та поважайте себе
Жінка, яка себе любить та цінує, завжди викликає у чоловіків захоплення. Вони надихаються її легкістю, безтурботністю та повагою до себе. Саме таку жінку хочеться обдаровувати подарунками, турботою та любов'ю. Тому перший секрет дуже простий і складний одночасно – необхідно навчитися любити себе. Це величезна робота над собою, яка займає не один день і навіть не місяць. Кожен матиме свій тимчасовий проміжок. Завжди починайте із себе, не вимагаючи чогось від чоловіка. Як тільки ви станете тим, хто любить і надихає одночасно, він неодмінно з'явиться у вашому житті, а якщо ви в парі, то відносини тільки покращаться. Пестайте себе увагою, хвалите, сприймайте життя, як шлях, а не випробування, дозволяйте собі побути наодинці, звертайтеся до своєї внутрішньої маленької дівчинки, питаючи її, чого вона бажає.

№2. Хвалите та дякуйте своєму чоловікові
Хвала та подяка викликають відчуття переваги, важливості та цінності у кожної людини. Але якось більшість із нас звикли знецінювати вчинки інших. Протягом дня відбувається багато всього, за що можна подякувати. Відносини в парі вимагають особливого підживлення щодня. Тому не шкодуйте слів для того, щоб сказати коханому "дякую" за винесене сміття і похвалити його за те, що він готує особливі сніданки. Будьте чесні та щирі як у словах, так і в поведінці. Не перетворюйте ваше життя на суцільну побутовуху. Навчіться помічати прекрасне у кожному моменті, і не забувайте про заохочення. Чоловік, якого постійно хвалять і дякують, здатний на надзвичайні вчинки.

№ 3. Завжди розмовляйте одне з одним
Багато проблем у відносинах і розлучень можна було б уникнути, говорячи один з одним, а не замовчуючи образи. Відставте убік всі образи та перетягування ковдри на свій бік. Навчіться спокійно вирішувати конфлікти, що виникли. Якщо відчуваєте, що зараз вибухнете і не в силах себе стримати, то краще відволіктися на якийсь час. Елементарно, піти та помити посуд, або освіжити обличчя прохолодною водою та глибоко подихати. Підходьте до вирішення проблем мудро, спокійно та відповідально. Сідайте за стіл переговорів, висловлюйте свій погляд на ситуацію, без звинувачень та закидів, а доносячи свою думку. Не лягайте спати, таючи в душі образу на близьку людину. Тільки вам відповідати за неї, тому що ваше тіло дуже чутливе, особливо негативним проявам. І ви відповідаєте за те, що подарувати йому — здоров'я та гармонію, або дисбаланс роботи його органів.

№ 4. Не порушуйте особисті межі
Поважайте вибір свого чоловіка і ніколи не пиляйте його. Адже це ваш вибір – бути з цією людиною. Так перестаньте шукати в ньому недоліки. Запам'ятайте, що зовнішній світ є відображенням внутрішнього. Все взаємопов'язане між собою: думки, переконання, вчинки. Тому найкраще розібратися в тому, що відбувається, якщо у вас виникли питання. Але ніколи не намагайтеся «вкусити», вторгатися в душу коханої людини, зачіпаючи її особисті межі. Усьому є межа – пам'ятайте про це. І перш ніж щось сказати, важливо добре подумати. Будьте прикладом, а не вчителем свого партнера. Це завжди високо цінується та позитивно впливає на відносини. Дотримуйтесь межі, яку не можна перетинати за будь-якого розкладу, і ставтеся до всього з розумінням, а не кидаючись на чоловіка з судженнями та гучними докорами.

№ 5. Довіряйте
Якщо ви думаєте, що постійно перевіряючи телефон коханого і контролюючи його протягом усього дня, ви вбережете ваші стосунки, це величезна помилка. По-перше, ніколи ні за кого не тримайтеся, будьте надійною опорою для себе, і ви завжди притягнете в своє життя подібних. А по-друге, постійно перевіряючи другу половинку, ви несвідомо кажете їй: «Я тобі не довіряю». І, звичайно, ви можете заперечувати ці слова, говорячи, що не в цьому справа. Але покладіть руку на серце і запитайте себе: «Чого я найбільше боюся? Навіщо я перевіряю свого чоловіка?». Якщо відповідь полягає в тому, що ви боїтеся втратити коханого, то потрібно розбиратися зі своїми страхами та їх причиною, чоловік тут ні до чого. Працюючи над особистим життям та збагачуючи стосунки довірою, розумінням, підтримкою, турботою та глибокими почуттями, ви наповнюєте свою судину любові та привносите у своє життя щастя та гармонію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, стосунки, відносини, психологія, жінка, щаслива жінка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У жінок, які так і не вийшли на оплачувану роботу після декрету, пам'ять у літньому віці на 50% гірша, ніж у матерів, які працювали.

Непрацюючим мамам пророкують погіршення пам'яті

Мама | 11:20, 14.07.2024

У жінок, які так і не вийшли на оплачувану роботу після декрету, пам'ять у літньому віці на 50% гірша, ніж у матерів, які працювали.

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє

Наявність бабусь і дідусів знижує ризик депресії у мами

Сімейні справи | 08:30, 14.07.2024

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє захисну роль для їхньої психіки.

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Виявлено несподівану перевагу наявності собаки у сім'ї

Сімейні справи | 00:30, 14.07.2024

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Уча

Для батьків час тече швидше, ніж для бездітних людей

Сімейні справи | 01:20, 13.07.2024

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Учасників опитування запитували: "Як вам здається, наскільки швидко пролетіли останні 10 років?" Чим шв

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та б

Як брехня мами і тата впливає на дитину?

Сімейні справи | 00:30, 13.07.2024

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та батька може позначитися на дорослому житті дитини.

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаєм

У якому віці діти приносять батькам найбільше щастя?

Сімейні справи | 14:50, 12.07.2024

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаємозв'язків між щастям, тобто суб'єктивним відчуттям власного добробуту та батьківством.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: