Як не зриватись на дитині, коли вона істерить і капризує?

Adoption
Date
  • 97 Переглядів
У стресовій ситуації людині дуже важко впоратись з власними емоціями, а з емоціями дитини впоратись і поготів. Але це не означає, що це неможливо. Не забуваймо, що мозок готовий до керування емоціями повною мірою аж до двадцяти одного року. До 6–7 років дитина взагалі ніяк не може регулювати свої емоції. Вона відчуває їх багато, а керувати ними не може. Це знання може допомогти батькам легше сприймати поведінку дитини.

1358_5.jpg (37.02 Kb)


Для того, щоб не зриватись на дитині, потрібно усвідомлювати певні речі:

- Дитина влаштовує істерики ненавмисне і не на зло вам. Просто вона намагається отримати вашу увагу, спрямовану зараз на розв’язання важливих питань.
- Дитяча істерика минатиме швидше, якщо ви зможете дати дитині відчуття безпеки, навіть якщо загроза лишається, але з вами поруч їй спокійніше. Фрази «Тут ми в безпеці», «Я тебе захищу» або «Зараз нас захищає багато наших бійців, ми під їх захистом» можуть допомогти.
- Звичайні обійми замість з’ясування стосунків дадуть змогу дитині впоратись зі своїми емоціями. Саме так, тоді коли дитина істерить, замість злості на дитячу поведінку, просто міцно її обіймайте. «Їжачка» обіймати іноді важко, але це так необхідно.
- Коли ви відчуваєте в собі сили, багато розмовляйте з дитиною, обговорюйте тему війни.
- Якщо є можливість, придбайте маленьку іграшку «Допомагайка» (візьміть з наявних або зробіть з підручних матеріалів, наприклад, зі шкарпетки). - Це не просто іграшка. Поясніть дитині, що іграшку звуть Допомагайко. Коли дитині лячно чи сумно, а ви в цей час зайняті, то Допомагайко буде поруч із дитиною, її підтримуватиме, бо він дуже сильний і добрий. Можна навіть для дитини казочку придумати про нього. Якщо вона погано спить, то Допомагайка можна брати із собою у ліжко.

Звісно, що найважливішим у питанні зривів на дитину буде ваш особистий стан. Чим спокійнішими ви будете, тим спокійнішою буде і дитина. Тому якщо маєте таку можливість, то відпочиньте. По можливості спробуйте виспатись. Смійтеся, робіть щось для себе, жартуйте, прийміть ванну, розслабтеся.

Багато хто починає собі забороняти радіти, оскільки інші люди довкола страждають. Якщо є можливість зараз чомусь радіти (навіть найдрібнішим речам), то робіть це без почуття провини. Саме це дасть змогу вам спокійно виховувати своїх дітей, які є наступним поколінням українців.

Пам’ятайте про те, що навіть коли ви вважаєте, що сил бракує, насправді вони ще є. Зазвичай ми значно сильніші, ніж думаємо про себе.

Дозволяйте себе обіймати й обіймайте свою дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як не зриватись, на дитині, дитина капризує, дитина істерить


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Кожен укрїнець усвідомлює, що весна 2022/23 може стати однією з найсуворіших у нашому житті. Саме тому до неї потрібно готуватися вже зараз. Що треба

Що робити вже зараз, щоб легко пережити холодну зиму?

Сімейні справи | 10:00, 19.08.2022

Кожен укрїнець усвідомлює, що весна 2022/23 може стати однією з найсуворіших у нашому житті. Саме тому до неї потрібно готуватися вже зараз. Що треба зробити в першу чергу?

Уявляєте, те, що ви не можете заснути, може бути пов'язане із жіночим здоров'ям!

Гінекологи розповіли, чому мама іноді важко заснути

Мама | 08:00, 19.08.2022

Уявляєте, те, що ви не можете заснути, може бути пов'язане із жіночим здоров'ям!

Пропонуємо вам дуже цікавий та оригінальний рецепт несолодкого кіша з шинкою та сиром. Готувати цей пиріг нескладно. Інгредієнти для начинки максималь

Готуємо пиріг з сиром та шинкою

Харчування | 02:30, 19.08.2022

Пропонуємо вам дуже цікавий та оригінальний рецепт несолодкого кіша з шинкою та сиром. Готувати цей пиріг нескладно. Інгредієнти для начинки максимально прості та знайдуться у будь-якому холодильнику.

Коли ви вагітні, ви повинні бути набагато обережнішими щодо певних продуктів, їжі та середовища, які потенційно можуть становити ризик для вас і вашог

Чи шкідливі випари від приготування їжі для вагітних?

Вагітність та пологи | 01:30, 19.08.2022

Коли ви вагітні, ви повинні бути набагато обережнішими щодо певних продуктів, їжі та середовища, які потенційно можуть становити ризик для вас і вашого малюка. Загалом приготування їжі є абсолютно безпечним заняттям, за винятком деяких особливих ситу

Дуже смачний пиріг, не складний у приготуванні. Спробуйте, вам та дітям сподобається!

Готуємо пиріг із джемом

Харчування | 21:00, 18.08.2022

Дуже смачний пиріг, не складний у приготуванні. Спробуйте, вам та дітям сподобається!

Пропонуємо вам рецепт швидкого та смачного гарніру.

Готуємо рис із тушкованими овочами

Харчування | 17:00, 18.08.2022

Пропонуємо вам рецепт швидкого та смачного гарніру.

Виділяють чотири основні групи методів контрацепції:- природні (календарний, цервікальний, температурний методи, перерваний статевий акт);- бар'єрні ч

Гінекологи розповіли, як підібрати контрацептив, щоб секс був справді безпечним

Секс | 12:00, 18.08.2022

Виділяють чотири основні групи методів контрацепції:- природні (календарний, цервікальний, температурний методи, перерваний статевий акт);- бар'єрні чи механічні (презервативи, діафрагми, маткові ковпачки);- гормональні (оральні контрацептиви, гормон

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: