Більшість жінок неправильно лікують цистит

Adoption
Date
  • 1164 Переглядів
Дослідження показало, що значна кількість жінок з інфекціями сечовивідних шляхів отримують неправильне лікування. До такого висновку прийшли американські вчені.


Проблеми лікування циститу у жінокДобре відомо, що антибіотики не лікують віруси. На жаль, ці препарати досі використовують там, де вони абсолютно неефективні, що і підтвердило дослідження, опубліковане в журналі Infection Control & Hospital Epidemiology Товариства епідеміології охорони здоров'я Америки. Воно показує, що неправильне призначення антибіотиків може призводити до зростання їх споживання.

Неправильні рецепти на антибіотики при неускладнених інфекціях сечовивідних шляхів, як виявилося, дуже широко поширені і мають серйозні наслідки для життя пацієнток. В рамках дослідження були розглянуті дані про страхові збурення більш 670 000 жінок у віці від 18 до 44 років з неускладненими інфекціями сечовивідних шляхів. Дослідники визначили рецепти на антибіотики і оцінили дотримання лікарями клінічних рекомендацій.

Виявилося, що неправильне призначення антибіотиків є самим звичайним явищем. Так, 47% виписаних рецептів на антибіотики не відповідали рекомендаціям клінічних інститутів. Що стосується тривалості прийому цих ліків, то тут справа йшла ще гірше - 76% курсів антибіотиків мали неправильну тривалість. Майже всі вони тривали довше, ніж це рекомендується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: цистит, лікування, жінки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: