Чому кровоточать ясна?

Adoption
Date
  • 84 Переглядів
Кровоточивість ясен може свідчити про наявність гінгівіту - ранньої стадії розвитку пародонтозу. Але нове дослідження американських вчених довело, що слід перевірити споживання вітаміну С.

Причина кровоточивості ясен



"Коли ви бачите, що ваші ясна кровоточать, перше, про що ви повинні подумати, це не те, що я повинен більше чистити зуби. Ви повинні спробувати з'ясувати, чому ваші ясна кровоточать. І дефіцит вітаміну C є однією з можливих причин", - сказав провідний автор дослідження. Філіп Худжоель, стоматолог і професор стоматології в стоматологічній школі UW.

У дослідженні Hujoel, опублікованому 1 лютого в журналі Nutrition Reviews , були проаналізовані опубліковані дослідження 15 клінічних випробувань в шести країнах, в яких взяли участь 1140 переважно здорових учасників, а також дані 8210 жителів США, опитаних в рамках дослідження здоров'я і харчування Центрів з контролю і профілактики захворювань.

Результати показали, що кровоточивість ясен при обережному промацуванні або схильність до кровоточивості ясен, а також кровотеча в оці або крововилив в сітківку були пов'язані з низьким рівнем вітаміну С в кровотоці. Збільшення добового споживання вітаміну С у людей з низьким рівнем вітаміну С в плазмі допомогло повернути назад ці проблеми з кровотечею.

Дослідження не доводить, що успішне усунення підвищеної тенденції до кровоточивості ясен за допомогою вітаміну С запобіжить інсультам або іншим серйозним наслідкам для здоров'я, підкреслює Хаджоель. Однак результати показують, що рекомендації по вітаміну С, розроблені в першу чергу для захисту від цинги - смертельного захворювання, викликаного надзвичайно низьким рівнем вітаміну С, - занадто низькі, і що таке низьке споживання вітаміну С може привести до схильності до кровотечі, що не повинно лікуватися зубною ниткою.

Худжоель рекомендує людям стежити за споживанням вітаміну С за рахунок включення в свій раціон необроблених продуктів, таких як капуста, перець або ківі, і якщо ви не можете знайти смачні продукти, багаті вітаміном С, подумайте про добавку від 100 до 200 міліграмів на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ясна, кровоточивість, причина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: