Аналіз, що виявить будь-яку інфекцію

Adoption
Date
  • 4655 Переглядів
331646.jpg
У Школі медицини при університеті Дюка, яка знаходиться в США, група вчених розробила унікальну методику аналізу крові.


Новий тест дозволяє виявляти нові патогени, як тільки вони з'являються. Для проведення дослідження вчені під керівництвом Джеффрі Гінсбурга протестували близько 100 добровольців. Причому серед них були як цілком здорові люди, так і ті, які надійшли на станції швидкої допомоги з високою температурою та іншими ознаками інфекційного захворювання. Новий аналіз дозволив правильно підтвердити наявність вірусної інфекції в 89% випадків, а бактеріальною - в 94%, що є дуже непоганим результатом для аналізу подібного типу, особливо з урахуванням того, що його розробка перебуває на початковій стадії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невидима жіноча хвороба

Вчені поставили перед собою мету істотно скоротити час, що йде на проведення аналізів. На даний момент новий тест займає 12 годин, що досить довго, оскільки за цей період стан пацієнта може стати критичним. Саме від швидкості залежатиме,чи буде прийнятий цей тест на озброєння медиками. Особливо це стосується південних регіонів, де на даний момент спостерігається висока смертність від різного роду інфекційних захворювань саме в результаті складнощів, що виникають у медиків при діагностиці.

Як зазначив Джеффрі Гінсбург, якщо ефективність нового тесту буде підтверджена при клінічних випробуваннях, він допоможе вирішити ще одну глобальну проблему, яку має вирішити людство. Сьогодні багато хвороботворних мікроорганізмів стають стійкими до впливу антибіотиків. Новий вдосконалений тест допоможе швидко підбирати ефективні противірусні або антибактеріальні препарати, або ж їх комбінації, істотно підвищуючи ефективність лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, діагностика, лікування, профілактика, аналізи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Висока температура, головний біль і висип на тілі? Кір у вигляді червоних крапочок з'являється на п'ятий день хвороби і починає поширюватися з голови.

Кір, краснуха, скарлатина і вітрянка у дітей: як батькам відрізнити ці хвороби?

Дитина | 10:00, 28.05.2023

Висока температура, головний біль і висип на тілі? Кір у вигляді червоних крапочок з'являється на п'ятий день хвороби і починає поширюватися з голови.

Літо - це пора року, коли багато дітей радісно проводять час на свіжому повітрі, на морі або в літньому таборі. Але не зважаючи на всю цю активність т

Чому дитина часто хворіє влітку?

Дитина | 14:00, 26.05.2023

Літо - це пора року, коли багато дітей радісно проводять час на свіжому повітрі, на морі або в літньому таборі. Але не зважаючи на всю цю активність та сприятливі умови, деякі діти все ж часто хворіють влітку. Чому це відбувається?

Отруєння рибою є серйозним і потенційно небезпечним станом, який виникає в результаті споживання риби, що містить токсичні речовини. Це може статися ч

Основні ознаки отруєння рибою

Консультації | 23:00, 13.05.2023

Отруєння рибою є серйозним і потенційно небезпечним станом, який виникає в результаті споживання риби, що містить токсичні речовини. Це може статися через забруднення водойм отруйними речовинами, такими як важкі метали, хімічні речовини або бактерії,

Імунітет дитини не в змозі адекватно відповісти на інфекційний збудник. Нормально, коли діти 5-6 років хворіють протягом року до чотирьох разів. Скіль

Чому діти часто хворіють?

Хвороби | 12:00, 13.05.2023

Імунітет дитини не в змозі адекватно відповісти на інфекційний збудник. Нормально, коли діти 5-6 років хворіють протягом року до чотирьох разів. Скільки разів на рік дитина "має право" захворіти на ГРЗ і чому так часто чіпляються віруси, molbuk.ua по

Оральний секс — це приємно. За статистикою, 85% американок хоч раз отримували кунілінгус і приблизно така ж кількість чоловіків — мінет. Але чи настіл

Болячки, які можна "підчепити" під час орального сексу

Секс | 05:00, 07.05.2023

Оральний секс — це приємно. За статистикою, 85% американок хоч раз отримували кунілінгус і приблизно така ж кількість чоловіків — мінет. Але чи настільки безпечне це заняття?

Євген Комаровський назвав діапазони нормальної температури для людей різного віку.

Яка температура є нормою для дітей і дорослих: розповів Комаровський

Хвороби | 10:00, 03.05.2023

Євген Комаровський назвав діапазони нормальної температури для людей різного віку.

За різними даними, від 50 до 90 відсотків жінок стикалися з цим захворюванням. Цистит — найчастіше захворювання урогенітальної сфери.

Звички і причини, які провокують виникнення циститу у жінок

Хвороби | 07:00, 03.05.2023

За різними даними, від 50 до 90 відсотків жінок стикалися з цим захворюванням. Цистит — найчастіше захворювання урогенітальної сфери.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: