Аналіз, що виявить будь-яку інфекцію

Adoption
Date
  • 4223 Переглядів
331646.jpg
У Школі медицини при університеті Дюка, яка знаходиться в США, група вчених розробила унікальну методику аналізу крові.


Новий тест дозволяє виявляти нові патогени, як тільки вони з'являються. Для проведення дослідження вчені під керівництвом Джеффрі Гінсбурга протестували близько 100 добровольців. Причому серед них були як цілком здорові люди, так і ті, які надійшли на станції швидкої допомоги з високою температурою та іншими ознаками інфекційного захворювання. Новий аналіз дозволив правильно підтвердити наявність вірусної інфекції в 89% випадків, а бактеріальною - в 94%, що є дуже непоганим результатом для аналізу подібного типу, особливо з урахуванням того, що його розробка перебуває на початковій стадії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невидима жіноча хвороба

Вчені поставили перед собою мету істотно скоротити час, що йде на проведення аналізів. На даний момент новий тест займає 12 годин, що досить довго, оскільки за цей період стан пацієнта може стати критичним. Саме від швидкості залежатиме,чи буде прийнятий цей тест на озброєння медиками. Особливо це стосується південних регіонів, де на даний момент спостерігається висока смертність від різного роду інфекційних захворювань саме в результаті складнощів, що виникають у медиків при діагностиці.

Як зазначив Джеффрі Гінсбург, якщо ефективність нового тесту буде підтверджена при клінічних випробуваннях, він допоможе вирішити ще одну глобальну проблему, яку має вирішити людство. Сьогодні багато хвороботворних мікроорганізмів стають стійкими до впливу антибіотиків. Новий вдосконалений тест допоможе швидко підбирати ефективні противірусні або антибактеріальні препарати, або ж їх комбінації, істотно підвищуючи ефективність лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, діагностика, лікування, профілактика, аналізи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово в

Чому українці не хочуть робити щеплення від COVID-19

Щеплення | 06:00, 30.12.2020

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово відмовляються робити щеплення від коронавірусу (якої і так ще немає у нас в Україні!).

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом

Які ускладнення у дітей викликає COVID-19

Хвороби | 05:00, 30.12.2020

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом "коронавірус".

Біль у горлі - досить неприємна річ і може бути причиною багатьох захворювань. Але полегшити симптоми все ж можна.

Як зняти біль у горлі при ковтанні

Профілактика і лікування | 07:00, 26.12.2020

Біль у горлі - досить неприємна річ і може бути причиною багатьох захворювань. Але полегшити симптоми все ж можна.

Симптоми COVID-19 і грипу схожі, але у грипу короткий інкубаційний період: людина, яка заразилася вранці, до вечора розуміє, що він захворіла. Про це

Лікар Алла Мироненко розповіла, як відрізнити грип від COVID-19

Хвороби | 00:46, 25.12.2020

Симптоми COVID-19 і грипу схожі, але у грипу короткий інкубаційний період: людина, яка заразилася вранці, до вечора розуміє, що він захворіла. Про це в коментарі виданню "Факти" сказала завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інст

Діагноз, який збільшує ризик дитини захворіти на коронавірус

Інфекції | 20:00, 21.12.2020

Вивчивши стан здоров'я 37 тисяч пацієнтів, медики з'ясували, який діагноз у дітей підвищує ризик зараження новим коронавірусом.

Коли у Євгена Олеговича запитали, чи правда, що коронавірус вражає нервову систему, лікар дав ствердну відповідь!

Комаровський: Ковід впливає на нервову систему

Хвороби | 19:04, 21.12.2020

Коли у Євгена Олеговича запитали, чи правда, що коронавірус вражає нервову систему, лікар дав ствердну відповідь!

У США виявили новий симптом коронавірусу

Інфекції | 14:00, 20.12.2020

Лікарі в США виявили новий рідкісний, але небезпечний симптом коронавірусу, який спостерігався у кількох хворих з COVID-19 в Нью-Йорку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: