Як передається герпес і як його лікувати?

Adoption
Date
  • 3097 Переглядів
Герпес вважається одним з найбільш поширених захворювань шкіри і слизових оболонок. Він відноситься до вірусних захворювань, віруси можуть проникати в людський організм просто при контакті з хворою людиною шкірою або слизовими оболонками.

3295_uhod_gubi_3.jpg (84.78 Kb)

Передача герпесу у більшості випадків неможлива повітряно-крапельним шляхом, хоча медики схильні виділяти і таку передачу герпесу. Але найчастіше передача герпесу відбувається при прямих контактах із хворою або з його біологічними рідинами. Безсимптомний перебіг захворювання найпоширеніший період герпесу.

Розрізняють кілька видів герпесу, і якщо одні з них передаються через шкірну взаємодію або слизові оболонки, то інші можуть передаватися тільки статевим шляхом, через переливання крові, від матері до дитини в період вагітності або під час пологів. Передача простого герпесу також можлива через предмети особистої гігієни і побуту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про герпес?

Потрапивши в організм людини, вірус герпесу залишається в ньому назавжди і хоча захворювання і буде носити пасивний характер, але все ж вилікуватися від герпесу дуже важко, а в деяких випадках і зовсім неможливо.

Саме тому, особливе значення має профілактика герпесу, яка полягає в запобіганні випадкових статевих зв’язків, використання бар’єрних контрацептивів під час статевих контактів, користування виключно своїми предметами особистого вжитку та гігієни, регулярно проходити медичне обстеження на віруси герпесу та інших захворювань, які можуть бути потенційно небезпечними для життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: герпес, лікування, профілактика, симптоми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Немає такої дитини, яку б не мучив нежить, і це цілком логічно, адже слизова носа одна з перших контактує з вірусами і бактеріями, які потрапляють в о

Зелені соплі у дитини: Наскільки це серйозно?

Хвороби | 10:00, 17.04.2022

Немає такої дитини, яку б не мучив нежить, і це цілком логічно, адже слизова носа одна з перших контактує з вірусами і бактеріями, які потрапляють в організм. Відповідно, саме туди направляються клітини імунної системи, щоб подолати інфекцію.

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у д

Дифтерія: симптоми та лікування

Хвороби | 19:00, 16.04.2022

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у дітей, якщо її не лікувати швидко. Вакцинація може запобігти цьому.

Висипання на тілі під час вітрянки часто супроводжуються свербіжем, тому мами цікавляться, чи потрібно давати дитині протиалергічні прерапати? Давайте

Чи потрібно давати дитині протиалергічні препарати при вітянці?

Профілактика і лікування | 08:00, 16.04.2022

Висипання на тілі під час вітрянки часто супроводжуються свербіжем, тому мами цікавляться, чи потрібно давати дитині протиалергічні прерапати? Давайте читати далі.

Чи правильно збивати температуру нижче 37,5 °С? Які препарати безпечні для зниження температури у дітей? І - найголовніше - при яких симптомах необхід

За яких умов потрібно збивати температуру у дитини?

Профілактика і лікування | 08:00, 15.04.2022

Чи правильно збивати температуру нижче 37,5 °С? Які препарати безпечні для зниження температури у дітей? І - найголовніше - при яких симптомах необхідно негайно звернутися до фахівця?

Як розпізнати й згладити прояви цього стану?

Заборонені дії при алергічному кон'юнктивіті у дітей

Профілактика і лікування | 10:00, 14.04.2022

Як розпізнати й згладити прояви цього стану?

Найбільш частим збудником ангін у дітей є стрептокок групи A і різні віруси (герпес, ентеровіруси), рідше — гриби роду Candida.

5 заборон при гострому тонзиліті у дитини

Хвороби | 08:00, 14.04.2022

Найбільш частим збудником ангін у дітей є стрептокок групи A і різні віруси (герпес, ентеровіруси), рідше — гриби роду Candida.

Як зрозуміти, з чим пов’язана поява білих плям на шкірі дитини і які дослідження допоможуть поставити точний діагноз?

Що можуть означати білі плями на шкірі дитини?

Хвороби | 12:00, 13.04.2022

Як зрозуміти, з чим пов’язана поява білих плям на шкірі дитини і які дослідження допоможуть поставити точний діагноз?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: