Як лікувати розсіяний склероз у дітей

Adoption
Date
  • 114 Переглядів
Розсіяний склероз — це аутоімунне захворювання центральної та периферичної нервової системи, що характеризується дисемінованим формуванням демієлінізуючих патологічних вогнищ із виникненням симптоматики відповідно до їх локалізації. Донині існує безліч питань щодо цієї патології. Що провокує аутоімунний процес? Які патогенетичні механізми лежать в основі захворювання? Як зупинити цей процес? Завдяки численним науковим дослідженням вдалося вивчити багато аспектів цієї патології.

7093_15.png (323. Kb)

Методи лікування розсіяного склерозу

Лікування дітей з цим захворюванням медикаментозне. Розділяють два напрямки терапії: патогенетичний і симптоматичний.

Мета патогенетичного лікування — корекція дисфункції імунної системи та зниження активності аутоантитіл проти власних клітин нервової системи. З цією метою використовують протизапальні засоби, імуносупресори, імуномодулятори.

Для полегшення симптомів розсіяного склерозу застосовують міорелаксанти, протисудомні препарати, амінокислоти, вітаміни групи В, антидепресанти, нейропротектори, психостимулятори та ноотропи.

Фізіотерапія призначається в стадії ремісії. Мета немедикаментозного лікування — профілактика ускладнень розсіяного склерозу. Для цього використовують плазмаферез, масаж, фізичні вправи.

Психотерапія — важлива складова лікувального процесу. Цей напрямок забезпечує соціальну адаптацію дитини, запобігає розвитку депресії та когнітивних розладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розсіяний склероз у дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може за

Чим поліомієліт загрожує дітям і як запобігти зараження?

Хвороби | 06:20, 27.05.2024

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може залишатись на іграшках та побутових речах.

Як багато пар хочуть мати дитину, але не можуть, бо їм поставили сумний діагноз

Науковці виявили ген, який відповідає за безпліддя

Безпліддя | 00:30, 27.05.2024

Як багато пар хочуть мати дитину, але не можуть, бо їм поставили сумний діагноз "безпліддя"?! Як тепер стало відомо, за нього відповідає один ген. І його виявили українські вчені.

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Що має бути у домашній аптечці?

Здоров'я | 14:50, 26.05.2024

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштов

Де в Україні безкоштовно лікувати безпліддя?

Безпліддя | 11:20, 26.05.2024

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштовно, всі кошти медзакладу сплачує держава.

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інш

Еспресо може допомогти уникнути хвороби Альцгеймера – вчені

Здоров'я | 09:30, 26.05.2024

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інші пропонують випивати напій щодня, щоб запобігти серйозних захворювань.

Нове дослідження, показує, що штучний інтелект безпечно використовувати для виявлення раку грудей, і він може зробити роботу лікарів ще ефективнішими.

ШІ виявив на 20% більше випадків раку молочної залози, ніж досвідчені лікарі

Хвороби | 07:40, 26.05.2024

Нове дослідження, показує, що штучний інтелект безпечно використовувати для виявлення раку грудей, і він може зробити роботу лікарів ще ефективнішими.

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: