Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Adoption
Date
  • 166 Переглядів
75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

0037_13.jpeg (26.92 Kb)


25% дітей не обстежуються у офтальмолога досить регулярно. Такі дані були отримані в ході дослідження, в якому взяли участь дві тисячі осіб. Батьки часто навіть не підозрюють, що у їхньої дитини проблеми із зором, адже з більшою ймовірністю вони поведуть її перевірятися до дантиста, ніж до офтальмолога. Експерти кажуть, що отримані висновки шокують.

Багато батьків не знають, на що звертати увагу і чому регулярні огляди так важливі для дітей. Але ж зір має вирішальне значення для багатьох професій, таких як пілоти, лікарі і вчені, тому своєчасна профілактика може запобігти серйозних проблем в майбутньому.

Згідно з дослідженням, у 55% батьків є діти шкільного віку з порушеннями зору. Найбільш поширеним діагнозом є короткозорість (25% всіх випадків). При цьому 81% батьків відповіли, що не знайомі з терміном "міопія" (медичне позначення короткозорості), а 21% з них не знали, що вона може привести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Короткозорість розвивається у віці від шести до 14 років. Якщо вчасно не зайнятися її лікуванням, все може закінчитися набагато гірше: глаукомою, катарактою, відшаруванням сітківки, втратою зору або повною сліпотою.

Фахівці настійно рекомендують провести повне обстеження зору дитини перед її вступом до школи. Залежно від результатів тесту офтальмолог озвучить оптимальну частоту майбутніх візитів. Зазвичай перерва між прийомами становить від шести місяців до двох років. Але є дев'ять ознак, при появі яких до лікаря потрібно йти невідкладно.

Запишіться до офтальмолога, якщо дитина:

- Почала страждати на косоокість.
- Скаржиться на головні болі.
- Під час читання підносить книгу до обличчя або використовує палець як указку.
- Відчуває складності під час ігор з м'ячем.
- Стала незграбною.
- Часто тре очі руками.
- Дивиться телевізор з близької відстані.
- Мружиться або нахиляє голову, якщо хоче щось розгледіти.
- З небажанням використовує смартфон або комп'ютер.

Крім зниження ризиків для зору експерти називають ще одну важливу причину для регулярних візитів до офтальмолога: вони допомагають виявити не тільки проблеми з очима, але і такі небезпечні для життя стани, як пухлина головного мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: офтальмолог, дитячий офтальмолог


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробл

Організм дітей розучився захищатися: німецькі лікарі лякають прогнозами

Хвороби | 06:20, 10.04.2024

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробляючи імунітет. Однак, у німецьких лікарів сумні прогнози.

Для того, аби повністю

Які проблеми зі здоров'ям можуть з'явитися через сон із увімкненим світлом?

Здоров'я | 14:50, 09.04.2024

Для того, аби повністю "відключитися" від турбот і хвилювань, які були у нас протягом дня, дуже важливо подбати про якість сну. І, перш за все, - це вимкнути усе світло в кімнаті.

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним мо

Що буде зі здоров'ям, якщо погано змити посуд від миючого засобу?

Здоров'я | 11:20, 09.04.2024

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним можна мити дитячий посуд. Проте, це абсолютна брехня! Немає такого засобу, який би не шкодив нашому зд

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

Як надати допомогу дитині при анафілактичному шоці?

Дитина | 10:30, 09.04.2024

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Лікар розповів про дитячі хвороби шкіри, які не треба лікувати

Хвороби | 01:20, 09.04.2024

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже

Як зупинити панічну атаку: поради фахівця

Здоров'я | 08:30, 08.04.2024

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже важливо знати, як допомогти собі (чи знайомій людині, у якої вона сталася) впоратися з цим станом.

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-

Чи можна лікувати ацетонемічний синдром у дитини кока-колою?

Хвороби | 07:40, 08.04.2024

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-колою. Чи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: