Схвалено новий препарат для лікування онкології у дітей

Adoption
Date
  • 115 Переглядів
У Британії схвалили застосування нових ліків для дітей, хворих на рак. Відмінність нового препарату під назвою блінатумомаб в тому, що він менш токсичний і провокує менше побічних ефектів, ніж хіміотерапія, пише ВВС. Видання відзначило, що першою в країні нові ліки почала застосовувати Лондонська дитяча лікарня Great Ormond Street Hospital. А одним з перших пацієнтів став 11-річний Артур з лейкемією.

9054_2.jpg (27.71 Kb)


Ще один плюс в тому, що препарат можна вводити і вдома, а не тільки в лікарні. В результаті хлопчик став проводити більше часу з сім'єю і займатися своїми улюбленими справами.

Що це за нові ліки?
Блінатомумаб - це так звані "біологічні" ліки - штучно створений аналог природних антитіл. Дія препарату полягає в "націлюванні" певного білка на ракові клітини так, щоб імунна система хворого могла їх розпізнати, атакувати і знищити.

Ліки використовуються для лікування різних типів лейкемії.

Головна перевага полягає в тому, що препарат "атакує" тільки ракові клітини, тому хворі переносять його набагато легше, ніж хіміотерапію, яка знищує не тільки хворі клітини, але і здорові.

Блінатомумаб вже деякий час використовують для лікування дорослих, але експерти розраховують, що він зможе безпечно допомагати і дітям. Головний дослідник і консультант відділу дитячої гематології, професор Аджай Вора каже: "Хіміотерапія - це отрути, які вбивають лейкозні клітини, але також вбивають і нормальні клітини. Це викликає побічні ефекти. Блінатомумаб - це більш м'яке і добре лікування".

Блінатомумаб вводиться в організм внутрішньовенно. Лікування поділено на цикли з перервами для відновлення пацієнта.

При цьому, одним з найбільш небезпечних побічних ефектів може бути анафілактичний шок, викликаний алергічною реакцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: онкологія у дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробл

Організм дітей розучився захищатися: німецькі лікарі лякають прогнозами

Хвороби | 06:20, 10.04.2024

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробляючи імунітет. Однак, у німецьких лікарів сумні прогнози.

Для того, аби повністю

Які проблеми зі здоров'ям можуть з'явитися через сон із увімкненим світлом?

Здоров'я | 14:50, 09.04.2024

Для того, аби повністю "відключитися" від турбот і хвилювань, які були у нас протягом дня, дуже важливо подбати про якість сну. І, перш за все, - це вимкнути усе світло в кімнаті.

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним мо

Що буде зі здоров'ям, якщо погано змити посуд від миючого засобу?

Здоров'я | 11:20, 09.04.2024

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним можна мити дитячий посуд. Проте, це абсолютна брехня! Немає такого засобу, який би не шкодив нашому зд

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

Як надати допомогу дитині при анафілактичному шоці?

Дитина | 10:30, 09.04.2024

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Лікар розповів про дитячі хвороби шкіри, які не треба лікувати

Хвороби | 01:20, 09.04.2024

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже

Як зупинити панічну атаку: поради фахівця

Здоров'я | 08:30, 08.04.2024

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже важливо знати, як допомогти собі (чи знайомій людині, у якої вона сталася) впоратися з цим станом.

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-

Чи можна лікувати ацетонемічний синдром у дитини кока-колою?

Хвороби | 07:40, 08.04.2024

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-колою. Чи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: