Заїкання у дітей: симптоми, лікування, профілактика

Adoption
Date
  • 4771 Переглядів
9_month.jpg

Нормальний мовний розлад у дітей 2-7 років не потребує лікування, зазвичай, воно проходить самостійно.
В інших випадках успіху легше досягти, якщо терапія проводиться до того, як дитина почне вчитися в школі.Заїкання виникає, якщо головний мозок не здатний правильно посилати і приймати сигнали. Лікарі не знають, чому виникає ця проблема. Вищезазначене захворювання може мати сімейний характер. Пусковими факторами є стрес і затримка розвитку дитини. У рідкісних випадках до заїкання призводять травми головного мозку, наприклад, удар по голові або інсульт.

Заїкання розділене на типи:

1. Нормальне - мовний розлад виникає в ранньому віці під час швидкого розвитку мови, проходить без лікування до пубертатного періоду. Неправильна мова може з'являтися зрідка, тому дитина, як правило, не помічає цієї проблеми і не турбується щодо заїкання.

2. Заїкання розвитку вимагає проведення лікування з метою зниження виражених симптомів. Дана проблема виникає близько 5 років під час критичного періоду розвитку мови. Симптоми можуть бути як легкими, так і важкими.

3. Легке заїкання розвитку і нормальний розлад мови дуже важко розрізнити між собою. У цілому, перша проблема проявляється набагато частіше, може виникати повторно після періоду поліпшення, або посилюватися. Діти з легким ступенем заїкуватості розвитку дуже засмучуються через свої проблеми з мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Покарання дитини несе за собою серйозні наслідки - психологи

4. Важка ступінь заїкання розвитку виявляється в кожному сказаному реченні, в будь-якій життєвій ситуації. Діти розчаровуються, засмучуються і бентежаться через свої проблеми з мовою. Часто дитина прикриває рот руками при спробах говорити. Можуть розвиватися не властиві іншим людям манери, наприклад, кивання головою, закриття, моргання або руху очей. Корекція мови та інші види лікування необхідні для боротьби з вираженим заїканням.

5. Придбане заїкання може бути наслідком травми або захворювань з ушкодженням головного мозку, наприклад, інсульт або хвороба Альцгеймера. Дуже рідко заїкання починається після емоційної травми. Зазвичай людина з придбаним заїканням повторює чи розтягує звуки, склади чи слова.

Щоб допомогти дитині позбутися цієї проблеми, потрібен час, ваше бажання і сили малюка, і, беззаперечно, - батьківська любов. Покажіть, що любите малюка таким, яким він є. Підтримка і безкорислива любов - найбільш важливі фактори в процесі лікування заїкання в домашніх умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, мова, заїкання, розвиток, хвороби, профілактика, лікування, симптоми


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Застій жовчі, відомий також як дискинезія жовчовивідних шляхів, є поширеною проблемою серед дітей. Жовч — це рідина, яка виробляється печінкою та збер

Застій жовчі в дитини: які продукти можна їсти?

Дитина | 08:30, 31.05.2023

Застій жовчі, відомий також як дискинезія жовчовивідних шляхів, є поширеною проблемою серед дітей. Жовч — це рідина, яка виробляється печінкою та зберігається у жовчному міхурі перед виливанням до кишечника для допомоги у процесі перетравлення жирів.

Для зміцнення здоров’я серця і посилення імунної системи експерти рекомендують вживати груші. У них містяться речовини, які надають потужну дію віднос

Названо кращий фрукт для зміцнення імунітету

Харчування | 08:00, 31.05.2023

Для зміцнення здоров’я серця і посилення імунної системи експерти рекомендують вживати груші. У них містяться речовини, які надають потужну дію відносно білих кров’яних клітин, через що людина рідше хворіє. За словами наукових експертів, груші сприяю

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Пневматоз кишечника є станом, при якому гази накопичуються в кишечнику і спричиняють підвищений тиск внутрішніх органів. Це може бути досить неприємно

Пневматоз кишечника: причини, симптоми та лікування

Хвороби | 01:30, 30.05.2023

Пневматоз кишечника є станом, при якому гази накопичуються в кишечнику і спричиняють підвищений тиск внутрішніх органів. Це може бути досить неприємною та болісною проблемою, яка вимагає медичного втручання. У цій статті ми розглянемо причини виникне

Вульвіт - це запальне захворювання вульви, яке може виникати у жінок будь-якого віку. Вульва - це зовнішня частина жіночих статевих органів, яка включ

Вульвіт: причини, симптоми та лікування

Хвороби | 08:30, 29.05.2023

Вульвіт - це запальне захворювання вульви, яке може виникати у жінок будь-якого віку. Вульва - це зовнішня частина жіночих статевих органів, яка включає лобкове вушко, великі і малі полові губи, клітор та вхід у вагіну. Це надзвичайно чутлива область

Щоб збільшити захисний потенціал свого організму, потрібно систематично вживати в сирому вигляді кілька овочів і фруктів.

5 кращих продуктів для запобігання раку

Профілактика і лікування | 12:00, 28.05.2023

Щоб збільшити захисний потенціал свого організму, потрібно систематично вживати в сирому вигляді кілька овочів і фруктів.

Висока температура, головний біль і висип на тілі? Кір у вигляді червоних крапочок з'являється на п'ятий день хвороби і починає поширюватися з голови.

Кір, краснуха, скарлатина і вітрянка у дітей: як батькам відрізнити ці хвороби?

Дитина | 10:00, 28.05.2023

Висока температура, головний біль і висип на тілі? Кір у вигляді червоних крапочок з'являється на п'ятий день хвороби і починає поширюватися з голови.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: