​​ChatGPT врятував дитину, якій 3 роки не могли поставити діагноз

Adoption
Date
  • 263 Переглядів
Алексу було чотири роки, коли він почав відчувати хронічний біль пізніше додалися труднощі з ходьбою та неконтрольовані перепади настрою. Через деякий час хлопчик перестав рости. Але лікарі не змогли з'ясувати, чим хворіє дитина. Лікарі не знали, що з малюком.

4160_3.jpg (27.79 Kb)

Його мати, Кортні, розповіла, що щодня дитині доводилося приймати знеболювальні. Незабаром після того, як у хлопчика з'явився біль, його характер почав змінюватися. Він став похмурим та втомленим, у нього часто відбувалися спалахи гніву. Також у нього почала погано функціонувати ліва нога і з'явився сильний головний біль.

Якось мати Алекса помітила, що її син щось постійно жує. Кортні подумала, що, можливо, проблема в зубах, і відвела його до дантиста. Лікар запідозрив, що Алекс, можливо, скрипів зубами, і направив сім'ю до фахівця, який призначив Алексу спати зі спеціальною капою, щоби краще дихати ночами. І хоча спочатку це видавалося розв'язання проблеми, з'явилося більше симптомів.

Коли Кортні помітила, що Алекс не росте, вона відвела його до педіатра, який сказав, що на його розвитку негативно далася взнаки пандемія коронавірусу. Водячи Алекса на численні прийоми до лікарів, Кортні витратила три роки на пошуки відповідей та проконсультувалася з 17 лікарями.

В черговий раз, коли Кортні чекала на хлопчика з кабінету лікаря, вона переглядала його симптоми в мережі. Так їй спала на думку перевірити результати тестів Алекса через штучний інтелект. Чат-бот діагностував рідкісне захворювання – розщепленням хребта та ваду розвитку спинного мозку.

Це захворювання характерне неправильним закріпленням спинного мозку до хребетного каналу, що обмежує кровотік. Це призводить до оніміння, болю, м'язової слабкості та проблем з контролем рухів.

На щастя, Алекс мав найлегшу форму захворювання – приховану ущелину хребта, яка викликає невеликий розрив у хребті, але не ушкоджує нерв. Цю форму важче діагностувати, однак цей дефект можна вилікувати за допомогою операції.

Після того, як лікарі підтвердили діагноз ChatGPT, Алексу провели операцію. Поки дитина ще відновлюється, але очікується, що він швидко прийде до норми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: патології, дитина, розвиток дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А ви колись чули про цю хворобу?

Що дівчаткам та жінкам варто знати про бартолініт

Хвороби | 16:07, 19.02.2024

А ви колись чули про цю хворобу?

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Грип наступає. Як вберегти від нього свою сім'ю

Хвороби | 21:00, 18.02.2024

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Ця хвороба називається гідраденіт.

Подразнення потових залоз. Що треба з цим робити

Хвороби | 17:00, 18.02.2024

Ця хвороба називається гідраденіт.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.

Так, він буває не лише у тварин.

Чому в дітей буває лишай та що з цим робити

Хвороби | 17:00, 17.02.2024

Так, він буває не лише у тварин.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: