Золотистий стафілокок у немовлят: причини, симптоми та лікування

Adoption
Date
  • 397 Переглядів
Золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus) є бактерією, яка може призвести до серйозних захворювань в організмі людини. Цей бактерій може проживати в різних частинах тіл, включаючи, носові ходи, ротову порожнину та інші ділянки.

3297_staphylococcus-aureus-koaglaz-pozitif-staphylococ.jpg (28.09 Kb)


Золотистий стафілокок може викликати інфекцію у немовлят, особливо в тих, які мають підвищену вразливість до цієї бактерії. Такі діти можуть бути народжені зі слабким імунітетом або бути передчасно народженими.

Причини

Золотистий стафілокок може потрапити в організм немовляти через різні шляхи. Наприклад, він може бути переданий від матері під час пологів, або через інфікований предмет, такий як пелюшка або іграшка. Іноді ця бактерія може проникнути в організм немовляти через пошкоджену шкіру.

Симптоми

У немовлят з інфекцією золотистим стафілококом можуть спостерігатися наступні симптоми:

Червоність, опухлість та болісність на шкірі.
Поява висипу, яка може мати вигляд пухирчиків або вузликів.
Підвищення температури тіла.
Розлад шлунково-кишкової системи, такий як блювання або понос.
Поява кашлю, чхання та заложеності носа.

Якщо ви помітили будь-які з цими симптомами у вашої дитини, зверніться до лікаря.

Лікування

Лікування інфекції, спричиненої золотистим стафілококом, у немовлят може включати пероральний антибіотик, мазі та спреї з антибіотиком, місцеві гелі-антисептики та кортикостероїди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Золотистий стафілокок, у немовлят, причини, симптоми, лікування, Staphylococcus aureus, стафілокок, бактерії, хвороби шкіри


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дослідники давно вже довели, що місяць, в якому ми народилися, відкладає відбиток на наше здоров'я.

До яких хвороб схильні різні знаки зодіаку?

Хвороби | 10:00, 04.06.2023

Дослідники давно вже довели, що місяць, в якому ми народилися, відкладає відбиток на наше здоров'я.

В Україні близько половини чоловіків у віці від 40 до 70 років не здатні завершити статевий акт. Втрату ерекції під час сексу вони сприймають дуже бол

Названо несподівану причину імпотенції

Секс | 05:00, 04.06.2023

В Україні близько половини чоловіків у віці від 40 до 70 років не здатні завершити статевий акт. Втрату ерекції під час сексу вони сприймають дуже болісно. За результатами досліджень, деякі лікарські препарати і продукти харчування зменшують рівень т

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: