Дитячі хвороби. Діарея

Adoption
Date
  • 2210 Переглядів
Діарея відноситься до ослаблення стільця, а не до частоти дефекацій. Кількість дефекацій у день вимірює складність діареї.
Захворювання в дітей після п'яти років відрізняється за деякими параметрами від діареї у немовлят. Імовірність зневоднення зменшується з більш старшим віком і розміром дитини.

Серйозне зневоднення при діареї супроводжується блювотою, яка посилюється з прийомом рідини. Кінцеві віруси є найбільш частою причиною діареї у дітей більш старшого віку, належної за дизентерійними бактеріями і кишковими паразитами.

Респіраторні віруси і харчова нестерпність навряд чи є причиною цього захворювання. Іншими причинами діареї, які рідкісні або незалежні у немовлят, але розповсюджені у більш старших дітей і призводять до тривалого і повторюваному захворюванню, можуть бути виразкові коліти та регіональні ентерити (захворювання Крона), запальні захворювання з невстановленої причини.

Діагноз

Що стосується немовлят, то діагноз залежить від характеру стільця і історії хвороби дитини.

Домашнє лікування

Необхідно усунути молоко і всі інші молочні продукти, так як діарея часто викликає тимчасову непереносимість до молока, яке тільки посилює діарею. Зазвичай немає причини усувати споживання інших продуктів. Необхідне вживання очищеної рідини.

Антидіарейні препарати з аптеки можуть зменшити діарею і виявитися корисними при певних обставинах, наприклад під час подорожі, але вони не зможуть полегшити захворювання відразу, а з деякими інфекціями можуть навіть подовжити його. Їх по можливості краще уникати.

Запобіжні заходи

Необхідно ізолювати дитину від братів і сестер, які хворі на діарею і їх нудить.

Повідомте про наявність крові в калі, про високу температурі, слабкість, сильну або довгу (більше десяти днів) діарею Вашому лікарю. Причиною може бути дизентерія.

Повідомте про повторювану діарею Вашому лікарю, так як діарея може бути симптомом коліту, особливо якщо є втрата ваги.

Медичне лікування

Лікування, призначене Вашим лікарем, буде таким же, як і Ваше домашнє лікування. Однак можуть знадобитися аналізи крові, рентген товстої і тонкої кишок, кишкові антибіотики і стероїди. У складних випадках може бути призначена госпіталізація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діарея, лікування, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Про це розповідає Євген Комаровський.

Температура без інших симптомів: що може бути причиною?

Доктор Комаровский | 07:50, 16.01.2021

Про це розповідає Євген Комаровський.

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Головні причини, які провокують біль у попереку

Хвороби | 06:50, 16.01.2021

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: