Дитячі хвороби. Деформація ступень або ніг дитини

Adoption
Date
  • 6357 Переглядів
Притиснення ніг стопи, особливо під час стояння на ногах і ходьбі, як голубині пальці. Після народження дитини положення і форма ступень і ніг відображають становище, в якому вони знаходилися в утробі матері протягом останніх тижнів вагітності. До тримісячного віку ступні і ноги дитини повинні прийняти нормальну форму.

Під час дитинства і раннього дитинства положення ступень і ніг може залежати від того, як дитина лежить і сидить. Якщо дитина сидить навпочіпки з щільно стиснутими колінами і ступнями, спрямованими назовні, у нього можуть розвинутися голубині пальці стоп.

Голубині пальці також можуть бути результатом деформації стопи, нижньої частини ноги або стегна. В залежності від складності деформації пальці стопи дитини повернені усередину в більшій чи меншій мірі.

Основною причиною є скручування великої гомілкової кістки; поворот однієї з кісток ніг, які завжди коригуються самі по собі до трьох чи чотирьох років життя. Дитина, у якої є явна деформація, буде спотикатися на своїх ногах до тих пір, поки вона не навчиться долати перешкоди.

Діагноз

Якщо підозрюєте деформацію ступень або ніг у своєї дитини, проконсультуйтеся у свого лікаря.

Домашнє лікування

До 18-24 місяців Ваша дитина буде пересуватися шкандибаючою ходою з однією або двома ступнями, вивернутими назовні, щоб зберегти кращий баланс.

Це нормально. Але якщо у неї з'явилася тенденція до голубиної ступні після тримісячного віку. Слід проконсультуватися з Вашим лікарем.

Запобіжні заходи

Деформація ніг робить примірку взуття складною і може призвести до розвитку "гульок" на великих пальцях ніг в юності чи в старшому віці. Дитина, яка сидить на підлозі, повинен сидіти, поклавши «ногу на ногу». Коригуюче ортопедичне взуття повинно бути прописана тільки лікарем, а не пропонуватися продавцем.

Більшість легких випадків "голубиних пальців" коригуються самі по собі. Тим не менш, дозвольте лікарю вирішити, наскільки серйозний Ваш випадок.

Медичне лікування

Ваш лікар огляне дитину в положенні «стоячи» і під час ходьби, у взутті і без неї. Необхідно обстежити ступні, верхню та нижню частини ніг, а також поворот стегон. Зазвичай спеціального лікування не потрібно, однак при важких поворотах кісток стегон або нижніх частин ніг може знадобитися хірургічне втручання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: деформація ступень, ноги, дитина, хвороби, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Чому виникає стоматит?

Хвороби | 22:00, 30.12.2020

Дискомфорт в ротовій порожнині часто пов'язаний з виникненням стоматиту.

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як

Медикик: Більшість хворих, які перенесли коронавірус, стали дуже нервовими

Профілактика і лікування | 06:30, 30.12.2020

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як воно іноді буває страшно у тому стані. Та репліка лікаря мене сильно здивувала: "Усі, або майже усі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: