Симптоми раннього COVID-19 у чоловіків та жінок

Adoption
Date
  • 1584 Переглядів
Дослідження показало, що ранні симптоми COVID-19 розрізняються серед представників різних вікових груп, а також серед чоловіків і жінок.

Ранні ознаки коронавірусу у чоловіків та жінок


Людству вкрай важливо знати про ранні ознаки коронавірусу для того, щоб не дати цій хворобі перерости у важку форму.

У коронавірусу існує безліч різних симптомів. Деякі люди можуть зіткнутися з легким нежитем, і цим все обмежиться. У інших спостерігається втрата нюху і смаку, діарея, найсильніший озноб і летаргія. Але є деякі типові симптоми, які заражена людина може відчувати на різних стадіях. Раніше вважалося, що ранні симптоми більш-менш однакові для всіх.

Тепер же дослідники з Королівського коледжу Лондона довели, що ранні симптоми COVID-19 розрізняються між віковими групами, а також між чоловіками і жінками. Результати дослідження публікує журнал Lancet Digital Help . Виявилося, що найсильніші відмінності помітні між молодшими віковими групами та старшими. У чоловіків на ранніх стадіях COVID-19 симптоми відрізняються від жіночих.

Так, втрата нюху у людей старше 60 років зустрічається рідше, а в осіб старше 80 не зустрічається майже ніколи. Такі ранні симптоми, як діарея спостерігаються саме в старших вікових групах від 60 і вище. У чоловіків частіше спостерігається задишка, втома, озноб і лихоманка. Жінки частіше скаржилися на втрату нюху, болі в грудях і постійний кашель. При цьому сама по собі лихоманка, яка вважається одним з ключових симптомів хвороби, не є ранньою ознакою хвороби ні в одній віковій групі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, ознаки, чоловіки, жінки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дослідники давно вже довели, що місяць, в якому ми народилися, відкладає відбиток на наше здоров'я.

До яких хвороб схильні різні знаки зодіаку?

Хвороби | 10:00, 04.06.2023

Дослідники давно вже довели, що місяць, в якому ми народилися, відкладає відбиток на наше здоров'я.

В Україні близько половини чоловіків у віці від 40 до 70 років не здатні завершити статевий акт. Втрату ерекції під час сексу вони сприймають дуже бол

Названо несподівану причину імпотенції

Секс | 05:00, 04.06.2023

В Україні близько половини чоловіків у віці від 40 до 70 років не здатні завершити статевий акт. Втрату ерекції під час сексу вони сприймають дуже болісно. За результатами досліджень, деякі лікарські препарати і продукти харчування зменшують рівень т

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: