Симптоми раннього COVID-19 у чоловіків та жінок

Adoption
Date
  • 1343 Переглядів
Дослідження показало, що ранні симптоми COVID-19 розрізняються серед представників різних вікових груп, а також серед чоловіків і жінок.

Ранні ознаки коронавірусу у чоловіків та жінокЛюдству вкрай важливо знати про ранні ознаки коронавірусу для того, щоб не дати цій хворобі перерости у важку форму.

У коронавірусу існує безліч різних симптомів. Деякі люди можуть зіткнутися з легким нежитем, і цим все обмежиться. У інших спостерігається втрата нюху і смаку, діарея, найсильніший озноб і летаргія. Але є деякі типові симптоми, які заражена людина може відчувати на різних стадіях. Раніше вважалося, що ранні симптоми більш-менш однакові для всіх.

Тепер же дослідники з Королівського коледжу Лондона довели, що ранні симптоми COVID-19 розрізняються між віковими групами, а також між чоловіками і жінками. Результати дослідження публікує журнал Lancet Digital Help . Виявилося, що найсильніші відмінності помітні між молодшими віковими групами та старшими. У чоловіків на ранніх стадіях COVID-19 симптоми відрізняються від жіночих.

Так, втрата нюху у людей старше 60 років зустрічається рідше, а в осіб старше 80 не зустрічається майже ніколи. Такі ранні симптоми, як діарея спостерігаються саме в старших вікових групах від 60 і вище. У чоловіків частіше спостерігається задишка, втома, озноб і лихоманка. Жінки частіше скаржилися на втрату нюху, болі в грудях і постійний кашель. При цьому сама по собі лихоманка, яка вважається одним з ключових симптомів хвороби, не є ранньою ознакою хвороби ні в одній віковій групі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, ознаки, чоловіки, жінки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у тако

Якщо ви - метеозалежні: Як полегшити свої страждання?

Профілактика і лікування | 08:00, 22.06.2022

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у такому випадку?

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі

Чому влітку часто болять вуха?

Здоров'я | 07:00, 22.06.2022

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі.

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може с

Повітря з кондиціонера може призвести до появи невриту і застуди

Здоров'я | 05:00, 22.06.2022

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може стати причиною нездужання, що вже говорити про сильні протяги.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Як харчуватися, якщо у тебе низький тиск?

Харчування | 08:00, 21.06.2022

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Науковці кажуть, що підвиди штаму

Нові підвиди штаму "Омікрон" викликають нові сплески Covid-19 у світі

Хвороби | 00:30, 21.06.2022

Науковці кажуть, що підвиди штаму "Омікрон" BA.4 та BA.5 з'явилися у Південній Африці й незабаром можуть стати домінантними у Європі та США.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: