Чому небезпечно поєднувати трав'яні ліки зі звичайними?

Adoption
Date
  • 1685 Переглядів
bankoboev_ru_tabletki_smailiki_rozhicy_narisovannye_markerom.jpg

Якщо ви прихильник нетрадиційної медицини, будьте обережні, при необхідності раптової операції все може закінчитися плачевно.
Американські вчені застерігають, що змішувати трав’яні ліки зі звичайними дуже небезпечно. Якщо пацієнт п’є різні настойки, а після хірургічної операції починає приймати і традиційні ліки, то це може викликати в його організмі серйозні побічні ефекти. У багатьох “народних” ліків високий ризик несумісності з препаратами, що видаються після операцій.

Експерти з Університету штату Мічиган не тільки встановили цей ризик, вони з’ясували, що переважна більшість людей, що приймають настойки, не повідомляє про це лікуючих лікарів, так як вважає трав’яні ліки нешкідливими.

До препаратів нетрадиційної медицини вдається від 35% до 70% кандидатів на проведення ортопедичної хірургії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після зради чоловік починає цінувати дружину

“Пацієнти вважають такі настоянки повністю безпечними, оскільки вони нібито не містять жодної хімії та зроблені тільки на основі натуральних інгредієнтів, – говорить автор дослідження, доктор Девід Рісплер. – Крім того, вони вважають, що лікарі спробують відмовити їх від прийому подібних настоянок. Проте, дані засоби можуть мати негативний вплив на хворого до і після операції, вони можуть вступати у взаємодію з традиційними ліками, розробленими для терапії хронічних станів, що викличе серйозні побічні ефекти “.

Наприклад, створений на основі рослини піретрум дівочий - препарат від мігрені - може істотно знизити ефективність антикоагулянту варфарину, який пацієнти приймають для запобігання утворення згустків в крові. А це, в свою чергу, здатне стати причиною інсульту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ліки, новини, хвороби, медики, народна медицина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у тако

Якщо ви - метеозалежні: Як полегшити свої страждання?

Профілактика і лікування | 08:00, 22.06.2022

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у такому випадку?

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі

Чому влітку часто болять вуха?

Здоров'я | 07:00, 22.06.2022

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі.

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може с

Повітря з кондиціонера може призвести до появи невриту і застуди

Здоров'я | 05:00, 22.06.2022

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може стати причиною нездужання, що вже говорити про сильні протяги.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Як харчуватися, якщо у тебе низький тиск?

Харчування | 08:00, 21.06.2022

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Науковці кажуть, що підвиди штаму

Нові підвиди штаму "Омікрон" викликають нові сплески Covid-19 у світі

Хвороби | 00:30, 21.06.2022

Науковці кажуть, що підвиди штаму "Омікрон" BA.4 та BA.5 з'явилися у Південній Африці й незабаром можуть стати домінантними у Європі та США.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: