Якщо у вас 1 група крові, ви повинні це знати

Adoption
Date
  • 78 Переглядів
Кожен із нас повинен знати свою групу крові і резус-фактор, адже в житті бувають різні ситуації, в яких іноді немає часу на визначення цих даних.

0443_yayayalrvapmppa.jpg (42.01 Kb)

Характеристики крові також можуть впливати на наше здоров'я, і, як вважають деякі люди, наше щастя і особистість. Ми зібрали наукові факти і цікаві теорії про кров 1 групи:

Характеристики
Група крові 1 + є найбільш поширеною, цю групу крові мають 37% - 53% людей ​​різних етнічних і расових груп.

Люди з 1-ою групою крові є універсальними донорами
Люди з кров'ю 1-ї групи і резусом + можуть передавати свою кров усім 4 групам, але тільки людям з позитивним резусом. Плазма 1-ї групи можуть переливатись у всі 8 підгруп, що робить її універсальним типом крові, який завжди необхідний для екстрених трансфузій. Кров 1-ї групи переливається в надзвичайних випадках, коли важливо зберегти життя пацієнта до завершення тесту на визначення групи крові. Більш того, крові 1-ї групи є найбезпечнішою для новонароджених дітей, у яких імунна система недостатньо розвинена.

Особи з 1-ою групою крові можуть отримувати тільки кров 1-ої групи
Люди з 1-ою групою крові і резусом + можуть отримувати кров від людей як з резусом +, так і з резусом -, тоді як ті, у кого резус -, можуть отримувати тільки кров резусу -.

Ризики для здоров'я
На думку вчених, є способи, якими біохімія крові визначає наше здоров'я. Незважаючи на те, що вплив груп крові на наше здоров'я все ще досліджується, існують певні теорії про ризики для здоров'я та переваги для людей з різними групами крові. Вважається, зокрема, що люди з 1-ою групою крові можуть бути більш сприйнятливі до деяких бактеріальних і вірусних інфекцій, ніж інші групи крові, включаючи важкі, такі як чума, холера, епідемічний паротит і туберкульоз. Деякі дослідження також показують, що люди з 1-ою групою крові мають на 35% вищу частоту виразки дванадцятипалої кишки порівняно з людьми з іншими групами крові.

Переваги для здоров'я
У людей з кров'ю 1-ої групи найнижчий ризик розвитку ішемічної хвороби серця порівняно з людьми з іншими групами крові. Дослідження показують, що особи, які не належать до 1-ої групи крові, мають на 25% вищий ризик розвитку раку підшлункової залози, ніж люди з 1-ою групою. Більше того, люди з 1-ою групою крові мають менший ризик розвитку захворювань кровообігу та когнітивних розладів. Однак, збереження здорового способу життя та управління факторами ризику для здоров'я є вирішальним для уникнення захворювань, незалежно від того, яка у вас група крові.

Група крові і дієта
Можливо, ви чули про так звані "дієти по групі крові", які стверджують, що вживання певних продуктів, які відповідають вашій групі крові, допоможуть вам залишатися в формі і здоровими. Незважаючи на їхню велику популярність, дієти за групою крові не мають наукових доказів і не є загальновизнаними. Дієтологи вважають, що краще дотримуватися індивідуальної дієти, враховуючи ваш індивідуальний стан здоров'я, а не дієту, пов'язану з групою крові.

Перша група крові і характер
Вплив групи крові на риси характеру людей є дискусійним, але ця теорія дуже популярна в деяких країнах, зокрема в Японії. Телевізійні шоу, газети та журнали часто публікують гороскопи по групі крові та графіки романтичної сумісності, в той час як японські аніме та відеоігри вказують групи крові персонажів. Японці вважають, що люди з 1-ою групою крові щедрі, пристрасні, комунікабельні та фінансово успішні і що найкраща романтична сумісність знаходиться між групами крові 1 і 2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: група крові, 1 група крові


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Кому корисно пити каву та зелений чай?

Хвороби | 15:00, 01.03.2021

Вживання зеленого чаю або кави знижує ризик смерті до 62% у тих, хто пережив інсульт і серцевий напад.

Кава попереджує глухоту у чоловіків

Тато | 14:00, 01.03.2021

Іспанські вчені довели, що кава позитивно впливає на здоров'я чоловіків: ті, хто регулярно вживають цей напій, запобігають ризик розвитку глухоти на 15%.

Як лікувати різні види головного болю?

Хвороби | 13:00, 01.03.2021

Головний біль не завжди однаковий.

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин

Як лікувати мігрень у вагітних?

Вагітність та пологи | 12:00, 01.03.2021

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин головного мозку.

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, напр

Чи можна приймати антибіотики під час вагітності?

Я вагітна | 08:00, 01.03.2021

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, наприклад кандидоз. Найчастіше бактерії сильніше призначених антибіотиків, тоді лікар повинен призначити

Випадіння волосся може свідчити про наявність діабету

Хвороби | 06:20, 01.03.2021

Випадіння волосся може обумовлюватися негативним впливом підвищеного рівня цукру в крові - це одна з ознак неконтрольованого і діабету 2 типу.

Вважається, що лихоманка – це добре, тому що вона змушує імунну систему активуватися і включити всі захисні реакції організму. Однак часто жар супрово

Чи можна вагітним приймати Парацетамол?

Я вагітна | 10:00, 28.02.2021

Вважається, що лихоманка – це добре, тому що вона змушує імунну систему активуватися і включити всі захисні реакції організму. Однак часто жар супроводжується головним болем, розбитістю, болями в м’язах, що істотно порушує самопочуття вагітної, а під

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: