Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Adoption
Date
  • 122 Переглядів
Артрит можна визначити за кількома ознаками.

2413_127.png (344.69 Kb)

Хрускіт, клацання і навіть біль у колінах — коли вже час турбуватися про артрит і починати щось робити? Ми зібрали кілька найбільш яскравих симптомів, помітивши які, треба звертатися до лікаря!

Скрип і скрегіт
Якщо виконуючи рухи, ви і оточуючі люди чули скрип, скреготіння та інші подібні звуки, які видають ваші коліна, прийшов час починати турбуватися. Подібні звуки можуть бути ознакою того, що голівки кісток, з яких утворений суглоб, не захищені спеціальною рідиною і між ними виникає тертя. З часом це може призвести до серйозного ушкодження суглоба.

Поступове зростання сили болю
Під час отримання травми коліна або суглоба біль зазвичай є різким і сильним, а от за наявності артриту він поступово посилюється. Спочатку ви можете відчувати його лише вранці або відразу після пробудження, але з часом напади можуть стати більш частими і тривалими. Не чекайте, звертайтеся до лікаря і починайте лікування.

Посилення болю під час активності
Попри те, що за наявності артриту біль може посилюватися під час руху, лікарі радять не обмежувати рух: навпаки, м'які навантаження, такі як плавання або ходьба, можуть допомогти розробити суглоб, поліпшивши циркуляцію суглобової рідини і зменшивши запалення. Тому зверніться до лікаря, якщо відчуваєте біль під час навантаження, але не припиняйте рух.

Набряклі або деформовані коліна
За наявності запального процесу в області суглоба може сформуватися невелика набряклість — через запалення або накопичення рідини. Зазвичай, набряклість не дуже велика, але вона має достатній розмір, щоб її можна було помітити. Звертайте увагу на будь-яку зміну розміру або форми ваших колін і обов'язково звертайтесь до лікаря за перших ознак їх деформування.

Біль під час вологої погоди
Артрит і правда може бути своєрідним барометром: близько 70 % пацієнтів з артритом, які брали участь у тематичному дослідженні, відзначили, що відчували посилення больових відчуттів під час вологої і дощової погоди. Дослідники поки ще не визначили зв'язок між цими явищами, але підтверджують: біль у колінах, що посилюється напередодні або під час дощу, може бути симптомом артриту, що розвивається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: артрит, коліна, біль в колінах


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Головні причини, які провокують біль у попереку

Хвороби | 06:50, 16.01.2021

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Чому виникає стоматит?

Хвороби | 22:00, 30.12.2020

Дискомфорт в ротовій порожнині часто пов'язаний з виникненням стоматиту.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: